אני מרוצה ומאמין בכם

יעקב שחר, יו"ר מכבי חיפה, הגיע לאימון המסכם לקראת המשחק בטדי מול האלופה, בית"ר ירושלים ביום ראשון ותמך בשחקנים. פאנטיני פצוע, ארביטמן במקומו ב-11 הפותחים

שבת 27 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
מכבי חיפה ערכה הבוקר (שבת) את האימון המסכם והאחרון לקראת המשחק מחר מול האלופה, בית"ר ירושלים. הדריכות בחיפה לקראת המשחק בטדי גדולה ובכוונה מאמינים ביכולתם לנצח. יעקב שחר, יו"ר הקבוצה, הגיע הבוקר לאימון המסכם ואמר לשחקנים: "אני מרוצה מההשקעה ומהאווירה בקבוצה. אני מאמין בסגל הקיים. מחר בירושלים תגיעו לנצח את המשחק". שחר סיים באיחולי שנה טובה לשחקני הקבוצה.

חלוצה של מכבי חיפה, פאנטיני, פצוע ולא ישחק. את מקומו של פאנטיני בחוד ההתקפה של הירוקים ימלא שלומי ארביטמן. ארביטמן, שהיה נראה כי יעזוב את הקבוצה עם תום מועד ההעברות, נשאר בקבוצה בסופו של דבר ואף כבש את השער השני של הירוקים במשחק גביע הטוטו ביום רביעי.

אמש (שישי) החלפו בחיפה בהכנות המעשיות והאחרונות לקראת המשחק ביום ראשון. במכבי חיפה מעודדים ממשחק גביע הטוטו שנערך ביום רביעי באיצטדיון בטדי, בו ניצחה חיפה את בית"ר בתוצאה 0:2.

אלישע לוי אמר לקראת המשחק השני השבוע בין הקבוצות: "שיחקנו טוב מאוד בטדי. המחליפים נתנו חומר למחשבה, יש לנו סגל עמוק וטוב. אני מקווה שיתפתח משחק טוב, אנחנו רוצים לחזור עם תוצאה טובה וניצחון".

מהאימון הבוקר נעדר ליאור רפאלוב שערך אימון אישי, עקב הלוויה של קרוב משפחה. ייתכן שבהרכב הפותח יחול שינוי משמעותי כששלומי ארביטמן יפתח במקומו שלפאנטיני.

לאוהדי מכבי חיפה הוקצו 2,200 כרטיסים ומרביתם נמכרו. הקבוצה הקצתה לאוהדים ארבעה אוטובוסים לאחר שהרעיון להוצאת רכבת ירד מן הפרק.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק