חוזים בביתר שולמו מראש

הפירסומים אודות עיקול נכסי גאידמק וחשש מאי תשלום חוזים ארוכי טווח, אינה מדאיגה את בכירי השחקנים בבית"ר, שחלקם קיבל שכר מראש ואחרים ביטחו חוזיהם

שבת 27 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
במסגרת הצל הכבד סביב המשך דרכו של ארקדי גאידמק בבית"ר ירושלים, נוכח פירסומים, בתקשורת הכתובה והאלקטרונית, אודות צרות כלכליות של המיליארדר, עלו בין השאר הערכות שונות גם בנוגע לעיקול עתידי של כרטיסי שחקן בבית"ר ירושלים ואי כיבוד חוזים חתומים מעבר לעונה הנוכחית.

מתברר שכבר לפני שלוש שנים, כל שחקן, ישראלי או זר, שהגיע לקבוצה הירושלמית, לא הסתכן באפשרות שיישאר בסופו של דבר ללא כסף.

גורם עבר בכיר בבית"ר סיפר: "בשנה הראשונה של גאידמק וזו שאחריה הגיעו תותחים כבדים שקיבלו חוזים חלומיים כדי לעזוב את מכבי חיפה, הפועל ת"א ועוד. השחקנים, שהיו מוטרדים מאפשרות שחוזיהם לא יכובדו בעקבות החקירות של גאידמק בזמנו ביחב"ל, פעלו בהגיון. שחקנים כמו מיכאל זנדברג, שמעון גרשון ועידן טל קיבלו מראש את רוב שכרם. הנושא נבדק חוקית, והשכר שולם בתאום עם רשויות מס ההכנסה".

גורם עבר אחר במערכת אמר: "ישנם שחקנים שרק עכשיו מקבלים את שכרם. החשש מעזיבת גאידמק את בית"ר ירושלים, נוסח עזיבתו את קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים, גרם לזהירות ולחוסר אמון למרות שעד עתה שולם כל שקל ודולר לכל עובד ועובד, החל מהשומר בבית וגן ועד אחרון המפוטרים, כולל פרננדז, יוסי מזרחי, ארדילס, שום והיו"רים שהוחלפו".

בבית"ר ירושלים דאגו להבהיר כי שני דברים כן ישארו בבעלות ארקדי גאידמק - קבוצת הכדורגל ובית החולים הפרטי שרכש. גאידמק הבהיר באירוע הרמת כוסית לראש השנה כי במידה ויבחר לראשות העיר ירושלים יעביר את הקבוצה לניהול בנאמנות וימשיך להיות הבעלים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק