סוף סוף נפרדו מהתיקו

הפועל ת"א הצליחה להכניע את הפועל פ"ת משערים של יבואה {58} זהבי {71} וטלקיסייקי {87} וזכתה בניצחון בכורה העונה לאחר 3 תוצאות תיקו. אבוחצירא כבש צמד {73,26} לזכות האורחת

שבת 27 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
הפועל ת"א אירחה מוקדם יותר הערב את הפועל פ"ת למשחק מצוין בו הובקעו לא פחות מחמישה שערים. העולה הטרייה מליגת המשנה כבר הוליכה 1:2 ואיזנה לתיקו 2 מצמד של שמעון אבוחצירא, אך בדקה ה-87 דימיטאר טלקיסייקי בבעיטה חופשית מצוינת דאג כי החבורה באדום תזכה לראשונה העונה במלוא שלושת הנקודות.

מחצית ראשונה: הפועל תל אביב לוחצת, ודווקא פתח תקוה כובשת

בדקה ה-8 אלין טופוזאקוב יכול היה להעלות את הפועל ליתרון מהיר כשהגיע ראשון לכדור טועה ברחבה הכחולה, אולם הבלם בעט כדור חזק שחלף מעל המסגרת. 

בדקה ה-13 הפועל המשיכה בלחץ עצום על שערה של פתח תקוה, וסמואל יבואה התמקם ברחבה וכבר היה מוכן לבעיטה, אך בשנייה האחרונה סטיבן אופיי הצליח לגלוש ולהרחיק את הכדור לקרן. 

בדקה ה-26 הפועל פתח תקוה הדהימה את בלומפינד. למרות שהפועל תל אביב הייתה זו שסיכנה אין ספור פעמים את שערה של האורחת בפתיחת המשחק, דווקא החבורה בכחול הייתה זו שכבשה כשג'וניור ויסה מצא במסירה פנטסטית את שמעון אבוחצירא שגילגל את הכדור לרשת. 0:1 להפועל פתח תקוה

הפועל תל אביב אומנם החלה ללחוץ על שערה של פתח תקוה לאחר שער היתרון המפתיע שלה, אך חניכיו של אלי גוטמן לא הצליחו לסכן באופן משמעותי את שערו של שביט אלימלך. 

דקה בתוך תוספת הזמן ג'וניור ויסה במבצע מצוין בתוך הרחבה של הפועל תל אביב חלף בקלילות על פני שומרו ומצא את פטי נימבה, אך החלוץ שכבש במחזור האחרון בעט היישר לידיו של אניימה. 

מחצית שנייה: ניצחון אדום 

הפועל נאלצה לעבוד קשה במיוחד, אולם בדקה ה-58 החבורה באדום כבשה שער מוצדק. ביבראס נאתכו מצא במסירה מצוינת את סמואל יבואה שחלף על פני שומרו בסיבוב חד, ובעט פנימה. 1:1 

בדקה ה-71 שי אבוטבול הרים כדור מדויק היישר לרגלו של ערן זהבי שנשאר חופשי ומאושר בכדי לדחוק את הכדור פנימה. 

בדקה ה-73 ג'וניור ויסה מצא במסירת אומן את פטי נימבה שבעט לידיו של וינסנט אניימה שהצליח רק להדוף, ואל הכדור החוזר הגיע שמעון אבוחצירא שהשלים בקלילות צמד אישי. 2:2

בדקה ה-87 בוצעה עבירה על סמואל יבואה 16 מטרים מן השער. טלקיסייקי ניצל עמידה שערורייתית של שביט אלימלך בפינה הימינית בכדי להקפיץ בקלילות מעל החומה ולעלות את האדומים ליתרון. 2:3 להפועל תל אביב

בתוך תוספת הזמן קונה ג'אקריצה ספג כרטיס צהוב שני לאחר עבירה ברוטאלית על עומרי קנדה, והשאיר את הפועל פתח תקוה בעשרה שחקנים.

הפועל תל אביב: וינסנט אניימה, יגאל אנטבי, אלין טופוזאקוב, דגלאס דה סילבה, עומרי קנדה, אביחי ידין {עידן סרור 34}, שי אבוטבול, מהראן לאלה {ערן זהבי 68}, דימיטאר טלקיסייקי, ביבראס נאתכו וסמואל יבואה.

הפועל פתח תקוה: שביט אלימלך, אורי אוזן, גל כהן {איציק כהן 66}, סטיבן אופיי, אבי ריקן, קונה ג'אקריצה, אייל שן, יוסי רוזן {שגיב כהן 61}, ג'וניור ויסה ,פטי נימבה ושמעון אבוחצירא.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק