שחקני ביתר נגד קורנפיין

אחרי האסיפה והקנס שהם ספגו מיו"ר הקבוצה קיבלו שחקני בית"ר יעוץ משפטי ובכוונתם להגיש תביעות משפטיות נגד איציק קורנפיין על הקנס ועל!עיכוב המשכורות.

יום חמישי 12 פברואר 2009
אשר גולדברג

הסערה והמשבר בבית"ר ירושלים אינם חולפים. ערב המשחק החשוב בגביע המדינה מול הפועל קרית שמונה, הקבוצה נמצאת בתוך בועה ניהולית ומשבר כלכלי. הבעלים ארקדי גאידמק איננו עונה ליו"ר הקבוצה איציק קורנפיין, כאילו בלעה ېותו האדמה במוסקבה.

באסיפת הקבוצה קנס קורנפיין את השחקנים ואת עצמו בעשרת אלפים שקלים, בעקבות התבוסה (0-4) להפועל ת"א. המהלך עורר זעם רב בחדר ההלבשה בבית וגן ומספר שחקנים הודיעו כי לא יעלו לאימון, עד שהקנס יבוטל.

הקפטנים אריק בנאדוĠודוד אמסלם, הרגיעו את חבריהם ובסופו של דבר האימון התקיים. בתום האימון, הוחלט שמספר שחקנים יקיימו יעוץ משפטי בנושא הקנס ועיכוב המשכורות. לאחר היעוץ הוחלט לפנות אל איציק קורנפיין שיבטל את הקנס, תוך אזהרה על תביעה משפטית שתוגש נגדו במידה והשכר לא ישולם והקנס̠לא יבוטל.

שחקן בקבוצה סיפר: "קורנפיין שכח שגם הוא היה שחקן כדורגל, הוא לא מתבייש לספר שארקדי גאידמק מתעלם ממנו וקונס אותנו בניגוד לחוק. ננסה להוביל לביטול הקנס ובמידה והמהלך לא ישונה, יוגשו תביעות משפטיות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1