10 נק'- ואנחנו בשלב הבא

אלכס פרגוסון היה מרוצה מהניצחון באלבורג וכבר מסתכל קדימה לקראת המפגש הכפול מול סלטיק. ראניירי על בוריסוב: "זה היה כמו סיוט"

יום רביעי 01 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

מאמן מנצ'סטר יונייטד, אלכס פרגוסון אמר לאחר הניצחון 3:0 על אלבורג: "היה לנו חשוב לנצח את משחק החוץ הראשון, החמצנו הרבה ולמזלנו לא נענשנו על כך."

לגבי ההופעה של דימיטרי ברבטוב: "הוא כבש פעמים וזה אומר הכל. הוא פספס הזדמנות טובה במחצית הראשונה. את השער השני שלו הוא כבש כמו חלוץ גדול".

יונייטד תארח במחזור הבא את סלטיק ולאחר מכן תצא לגלאזגו.  "חשוב לנו להוציא נקודות מהמפגש הכפול, 10 נקודות יבטיחו לנו את העפלה לשלב הבא".

מאמן ארסנל, ארסן ונגר היה מרוצה אחרי הניצחון המשכנע 4:0 על פורטו, מול 60,000 בפורטו: "היינו בשוק במשחק ההפסד להאל. היום היינו ממושמעים ובפוקוס, כבשנו רביעייה - יכולנו לכבוש יותר, אבל הניצחון הוא מה שחשוב. "מכאן, אני מצפה שנמשיך לנצח ונעלה לשלב הבא מהמקום הראשון", הוסיף המאמן הצרפתי.

סלטיק נתנה פייט לויאריאל, אך לבסוף נכנע לשער של מרכוס סנה בכדור חופשי. מאמן סלטיק, גורדון סטרשן: "הם כבשו במצב נייח, מרקוס סנה שחקן ברמה עולמית והוא ניצל את המצב. השחקנים בטוחים שלא הייתה עבירה, אבל השופט שרק וזה חלק מהמשחק". לגבי המחזור הבא, בו תצא סלטיק לאולד ראפורד:  "מנצ'סטר היא הקבוצה הכי טובה באירופה ויהיה מאוד קשה לכבוש אצלהם בבית."

ברנט שוסטר, אחרי הניצחון החשוב של קבוצתו  ריאל מדריד 2:1 בסנט-פטרסבורג: "עשינו את העבודה ולקחנו את כל 3 הנקודות - למרות שזניט שיחקה טוב והגיעה להזדמנויות לא מעטות".

חלוץ הקבוצה, רוד ואן-ניסטלרוי: "אני שמח על הניצחון יותר מאשר על השער שכבשתי. זניט הקשו עלינו ויהיה קשה לקבוצות אחרות להוציא כאן נקודות". לגבי המפגש הכפול הצפוי מול יובנטוס: "יובנטוס קבוצה טובה אבל ריאל תמיד באה לנצח - בבית וגם בחוץ".

תחושה של פספוס שררה בקרב שחקני זניט, אנדריי ארשבין: "אנחנו יכולים להאשים רק את עצמנו - היו לנו כל-כך הרבה הזדמנויות שלא ניצלנו, ריאל ניצלה את שלה ואיכות השחקנים שלה עשתה את ההבדל הערב".

יובנטוס הצליחה לחלץ תיקו 2:2 מול בוריסוב הקטנה. המאמן קלאודיו ראניירי לא הסתיר את אכזבתו, אך גם את רשמיו מהצד היריב: "המחצית הראשונה הייתה סיוט, הם הפתיעו אותנו. לא הצלחנו לשלוט במרכז השדה אבל לא ויתרנו. כל המחמאות לבלרוסים. הם שיחקו כאילו היו 22 על המגרש, ולא 11".

ממאן באירן מינכן, יורגן קלינסמן אמר אחרי ה-1:1 מול ליון: "היו לנו הזדמנויות לנצח וברור שהיינו שמחים עם 3 נקודות ולא רק אחת, אבל אנחנו עדיין בעמדה טובה להעפיל לשלב הבא".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק