ביראם כיאל תופס פיקוד

הקשר של מכבי חיפה לא עושה חשבון לותיקים שעינם צרה בהצלחתו. שחקן במכבי חיפה: "הוא המנהיג הבא של מכבי חיפה. אלישע יטעה אם יישר קו מול בוקולי וחרזי"

יום רביעי 01 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
במהירות ובצעדי ענק, בכישרון וביכולת משתבחת, תופס לו ביראם כיאל את מקומו כשחקן המוביל של מכבי חיפה.

כיאל הצעיר מסומן כבר תקופה ארוכה, אבל בתקופה האחרונה ובדרכו המיוחדת, חוצפנית משהו, הוא אינו סופר את הותיקים שבחבורה, שאינם אוהבים את "האחריות" והחוצפה שלו מולם במשחקים ובאימונים.

מקורב לשחקן סיפר: "יש שחקנים כמו בוקולי שחוששים למקומם ועתידם בהרכב. הם רואים רק טעויות של ביראם ולא פאשלות של עצמם. כל ויכוח הופך לתקרית, כל הערה שניזרקת מועברת לתקשורת ובוקולי הולך לבכות אצל אלישע לוי כמו ילד".

בינתיים כיאל תופס מנהיגות. הוא מבין שמנהיגות לוקחים ולא מקבלים, בעיקר משחקנים שנמצאים בשלהי הקריירה שלהם.

שחקן צעיר במכבי חיפה: "כיאל הוא בלי שום ספק המנהיג הבא של הקבוצה. הוא יהיה בתוך השנתיים הבאות סוג של אייל ברקוביץ'. אלישע לוי המאמן יעשה טעות אם יקבל החלטות פוליטיות וישלח את כיאל לספסל. הקפטן אלון חרזי נפגע בגלל שביראם כידרר לו עם הכדור בין הרגליים ורץ לאלישע לוי, במקום להסביר לכיאל מה דעתו על "השפלה" שכזו".

מכבי חיפה ממשיכה בהכנות למשחק בשבת בקרית אליעזר מול מכבי פ"ת. המאמן אלישע לוי אינו שלם עדיין בנושא הבלם שיפתח במקומו של דקל קינן המורחק. רק מחר באימון יוחלט אם שי מיימון או אלון חרזי ימלאו את התפקיד.

השוער ניר דוידוביץ' מסיים את הבדיקות והטיפולים בברכו באיטליה וישתתף באימון המסכם ביום שישי.

בעמדת החלוץ הפותח בשבת, יש כרגע עדיפות לשלומי ארבייטמן על פני החלוץ הדרום-אפריקאי פאנטיני, שעדיין סוחב פציעה קלה.


הבדיקה באיטליה: דוידוביץ' כשיר

ניר דוידוביץ' סיים היום את סדרת הבדיקות בברכו באיטליה, שם אובחן ככשיר. דודוביץ' ישוב לארץ כבר הלילה ויטול חלק מלא באימון של הירוקים מחר.

השוער צפוי לפתוח בשבת בהרכב של מכבי חיפה מול מכבי פ"ת.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק