עד שאטו הגיע

ספרד: בטיס כבר הוליכה בשני שערים, עד שסמואל אטו וברצלונה נכנסו לקצב ותרם צמד ב-2:2. איטליה: תיקו ללאציו. צרפת: בורדו איבדה נקודות

שבת 14 פברואר 2009
מערכת̠TELESPORT
3 משחקים נערכים היום (שבת) במסגרת המחזור ה-23 בספרד. ברצלונה הצליחה לחזור מפיגור כמו אלופה גדולה וחתמה תיקו 2:2 מול ריאל בטיס. 

הרבה כאבי ראש היו לגיורדיולה לפני המשחק, כשהחליט להציב את הנרי ומסי בספסל. זה לא השתלם לו כל כך, כאשר צפה ב-7 דקות גורליות במחצית הראשונה, שבו חואן אלברטו אלבארדו כבש את הראשון בדקה ה-18 ומרק גונזאלס מכניע בשנית את ואלדס. 

לפני המחצית הראשונה בארסה חזרה לעצמה וסחטה פנדל מוצדק. סמואל אטו הקמרەני בעט את הפנדל, אולם ריקארדו הדף חזרה לרגלו של אטו, שמקרוב כבר לא התבלבל - 1:2. במחצית השנייה מסי והנרי כבש נכנסו, הקצב השתנה ובטיס הסתמכה על מתפרצות בלבד, מה שהותיר את אטו המצויין להתעלל בהגנה של בטיס וקבע שוויון 84 משער אדיר. מילה טובה לריקארדו של בטיסȬ שמנע מספר שערים בטוחים. 

במשחק נוסף נפרדו לה קורוניה בבית מול אוסאסונה בתיקו ללא שערים. מאוחר יותר תארח ולנסיה את מאלגה.

איטליה: תיקו נוסף ללאציו

שני משחקים בלבד נערכו בסߨייה A באיטליה, בפתיחת המחזור ה-24. לאציו לא ניצלה את הביתיות ושוב פישלה בתיקו 1:1 מול טורינו. 

לאציו שנמצאת במשבר מספר משחקים, בהם לא ניצחה, חטפה שער מהיר במחצית הראשונה, כאשר אינאצ'יו אבאטה כבש בדקה ה-36. במחצית השנייה לאציו לחצה על הדוושה כדי למנוע מבוכה בבית, ואז סיביגליה איזן - 1:1 בסיום. 

במשחק נוסף נפרדו נאפולי ובולוניה בתיקו 1:1. לנאפולי: מאגיו (20). לבולוניה די ואיו (23).

צרפת: תיקו לא צפוי לבורדו
̊

המחזור ה-24 בצרפת יצא לדרך היום (שבת). בורדו נחלה כישלון בבית לאחר תיקו 1:1 מול גרנובל, אוקזר לא התקשתה מול ליל, תיקו ביתי לראן, ניצחון לניס. 

לא כך ציפו האוהדים בבורדו לראות את קבוצתם. במשחק החשוב העונה נפרדה המארחת בתיקߕ 1:1 מול גרנובל. דווקא בתקופה מצויינת נעצרה בורדו ואיבדה 2 נק' חשובות במאבק האליפות, כאשר צ'מאקה כבש ראשון בדקה ה-61 עבור המארחת, אבל סזאר דאג לגנוב נקודה כאשר השווה בדקה ה-79. 

ראן גם היא איבדה 2 נק', לאחר תיקו 1:1 מול נאנסיי. יוסוף האדג'י המרוקאי כבש ראשון עבור האורחת בדקה ה-56, אבל 4 דקות לסיום דאג ג'ימיי בריאנד לאזן. 

פאריס סן ז'רמן מנגד דווקא מתקדמת טוב בטבלה, לאחר ניצחון נוסף בבית 1:2 על סנט אۘיין. סאקהו (26) וקלמנט (37) כבשו עבור הפריזאים. פאייט (34) איזן זמנית בסנט. אטיין.

תוצאות נוספות מצרפת: ואלנסיין 1 (רפאל 13) - נאנט 1 (קלאסניץ' 61), לה מאן 1 (הלסטאד 55, סרדאן הורחק) - ניס 2 (פאה 78, טראוה 90, רמי הורחק), אוקזר 2 (ג'לן 31, קאפני 35, קלנברג הורחק) - ליל 0, קאן 1 (סאבידן 33) - לוריין 1 (סאיפי 46, גנטון הורחק).

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק