אינטר? פאמגוסטה בצמרת

ליגת האלופות, בית ב': הנראזורי איבדו נקודות יקרות בתיקו 1:1 מול ורדר ברמן בסן סירו, ותצטרך להתכונן היטב לאלופת קפריסין, פאמגוסטה שפרקה 1:3 את פנאתייניקוס בניקוסיה

יום רביעי 01 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

בית ב' בליגת האלופות מסתמן כאחד הבתים שעלולים להוביל את ההפתעה הגדולה. השם החם בינתיים, זוהי אלופת קפריסין, פאמגוסטה, שמוליכה בבטחה עם אינטר באותו מספר נקודות.

אלופת איטליה, אינטר, מגמגמת ממשחק למשחק ומשהו לא מתחבר אצל מוריניו. חזינו זאת היטב בתיקו 1:1 לא מחוייב המציאות מול ורדר ברמן, ששומרת על תוצאות תיקו בלבד עד כה. מנגד במחזור הבא יצטרכו לפגוש בסן סירו, שלא עוזר העונה את פאמגוסטה.

אלופת קפריסין מנגד תבוא מוכנה. ורדר ברמן? פנאתייניקוס? מסתבר שאף קבוצה לא מפחידה את החתול האימתני פרקה בניקוסיה 1:3 את פנאתיינקוס במיני דרבי ים תיכוני. אין ספק שאנחנו עוד נשמע על הקבוצה הקטנטונת מקפריסין, שאולי תהפוך להפתעה ומחתול לאריה השואג.

אינטר - ורדר ברמן 1:1

אינטר פתחה חזק את המשחק וכבר בדקה הראשונה, התקפה מסודרת מאגף שמאל, כאשר איברהימוביץ' זיהה את אדריאנו במרכז, הברזילאי עצר בחזה ושלח בעיטת יעף החוצה. 

בדקה ה-13 הסן סירו התעורר. התקפה נהדרת של הנראזורי מאגף ימין, שהחלה אצל סטנקוביץ', והמשיכה לעבר המגן הברזילאי, מאייקון שהקפיץ מעל וויסה וכבש - 0:1 לאינטר. 

שלוש דקות לאחר מכן, ניסה דייגו הברזילאי לאזן את התוצאה, עם בעיטה מחוץ לרחבה, אבל ברזילאי אחר, חוליו סזאר עצר מצויין. סמוך לסיום המחצית, דייגו החל את המהלך זימן את אוצ'יל מרחוק, שכמעט הטעה את חוליו סזאר. 

במחצית השנייה של המשחק, אדריאנו קיבל כדור מצויין, אבל הבעיטה עדיין לא חדה. שתי דקות לאחר מכן גם אוזיל מהאורחים ניסה את מזלו מרחוק, אבל לידיים של סזאר. 

השאננות של אינטר עלה ביוקר. אחת מההתקפות הבודדות של ורדר ברמן הניבה את השוויון, כדור מצויין של אוזיל לכיונו של פיזארו, שמקרוב נגח (62) פנימה - 1:1 בסן סירו. 

ממש בתוספת הזמן נאלדו שלח פגז לעבר חוליו סזאר, שעצר לכיוון פיזארו, שבריבאונד החטיא את המסגרת. מזל גדול לאינטר ובעיקר מוריניו.

אינטר: חוליו סזאר, קורדובה, זנטי, סטנקוביץ' (קוורסמה, 72), איברהימוביץ', אדריאנ (קרוז, 78)ו, מאייקון, מונטארי, קאמביסו, מטראצ'י (בורדיסו, 20) ובלוטלי. 

ורדר ברמן: וויסה, פאסנן, הלדו, בואמן, רוזנברג (האנט, 78), דייגו, אוזיל (יאנסן, 82), פרודי (פריץ', 86), פרינס, פיזארו ומרטזאקר.

פאמגוסטה - פנאתייניקוס 1:3

פנא פתחה היטב את המשחק, כאשר גילברטו סילבה זיהה את סאלפיניגידיס, שבעט היטב מתוך הרחבה, אבל קרוב קרוב לשער.

בדקה ה-11 פאמגוסטה כבשה את קפריסין. 26 אלף צופים חזו בשער הבכורה של הקפריסאים בהרחקה איומה של חוזה סרג'י, שנגח בצורה מוזרה ומגוכחת לשערו - 0:1 לפאמגוסטה.

וואו וואו ושום פעם וואו. פאמגוסטה המשיכה באותה היכולת ובאותו הקצב וארבע דקות לאחר מכן, הגבהה מצויינת באגף שמאל לתוך הרחבה מצא את הראש הנהדר של דובראסינוביץ', שנגח מצויין פנימה - 0:2 מדהים לקפרסיאים.

הפתיחה הרצחנית של המארחת מעט נעצרה כאשר בדקה ה-28 פנאתייניקוס סחטה פנדל בתוך הרחבה. סאלפינגידיס כבש מצויין בפנדל וצימק את התוצאה - 1:2 עדיין לקפריסאים.

המחצית השנייה
הייתה שייכת רק לקבוצה אחת - פאמגוסטה. קרן אדירה מאגף שמאל, 10 דקות לסיום מצאה את הראש הנהדר של לטאהאר שנגח פנימה - 1:3 אדיר לקפריסאים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק