נותרו כאלף מנויים בלבד

מכבי 'אלקטרה' תל אביב ערכה מסיבת עיתונאים רשמית לקראת פתיחת העונה. שמעון מזרחי: "זו עונה ראשונה ללא מוני פנאן כמנהל הקבוצה. עמדנו בכל הדרישות". בירנבוים: "אני נכנס לעידן חדש במכבי".

יום חמישי 02 אוקטובר 2008
שלמה חסיד
מכבי 'אלקטרה' תל אביב פותחת רשמית את העונה ועורכת מסיבת עיתונאים חגיגית לרגל השנה החדשה. שלל השחקנים החדשים והישנים כאחד התפקדו למסע"ת ביחד עם הצוות המקצועי והניהולי של המועדון. 

מי שהחל את דבריו זהו יו"ר מועדון מכבי תל אביב, שמעון מזרחי: "יש לנו חוזה חדש עם חברת אימוץ חדשה ל-5 שנים קדימה. נכון שהשנה הזו בנינו קבוצה חדשה ואיכותית, ואני מאמין שעמדנו בכל הדרישות של צוות המאמנים, שלגבי קאדר השחקנים, שהם רצו לראות בקבוצה.יש לנו צוות מאמנים שמכיר את הכדורסל הישראלי ואף התנסה באירופאי."

מזרחי הוסיף: "כולנו מקווים לראות את בורשטיין במיטבו חוזר למגרש. הקבוצה זקוקה לו מאוד." מזרחי אף הדגיש את כמות המנויים: "10,500 כבר הבטיחו את עצמם בהיכל ונותרו רק כאלף מנויים." גם מוני הוזכר במסע"ת: "זו הפעם הראשונה שמוני חסר, ואני מאמין שגור שלף יעשה את העבודה לא פחות טובה. אני בטוח שההיכל יהיה מלא מפה לפה למשחק הפרידה מניקולה וויצ'יץ' ויותם הלפרין, שעזבו לאולימפיאקוס פיראוס."

לאחרי היו"ר נשא מילים דייויד פדרמן מקבוצת הניהול: "ביורוליג אי אפשר לתקן כמו בNBA, צריך לשחק טוב ולנצח כמה שיותר משחקים. המטרה הראשונית זה להיות בטופ 16 ביורוליג, אם לא נגיע לשם זה יהיה כישלון. צריך להלחם בכל משחק ומשחק. אני חושב שהייתה לנו תקופה לא קלה בעונה שעברה, חלק גדול מהשחקנים שעזבו היו קרובים אלינו. 

"בנינו כאן צוות טוב ומגובש. אנחנו משחקים ביחד בשביל הכיף ובשביל ההישגים. אם לא נתחבר יחד העסק לא יעבוד לצערי. יש לנו סיכוי סביר עם האיכות והכמות להגיע להצלחות".

מאמנה החדש של מכבי תל אביב, אפי בירנבוים אמר את דברו: "אני נכנס לעידן חדש במכבי ואני מאוד גאה שמכבי בחרו בי בצורה המקצועית. הצוות המקצועי שאיתי התחלף, מכבי ת"א רוצה להחזיר לעצמה את גביע המדינה, אליפות המדינה ושנגיע בעזרת השם גם ל-טופ 16 נראה מה קורה הלאה". 

על ההתקדמות בקבוצה: "אנחנו עושים את המקסימום שנביא ניצחון, אנחנו מתאמנים הרבה ובודקים מטעויות".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק