אדריאנו שם יד

אדריאנו אמנם כבש שער בידו, אך זה לא מנע את הניצחון המתוק בדרבי על מילאן 1:2, סטאנקוביץ' כבש את השני עבור אינטר ופאטו כבש את שער הכבוד עבור הרוסונרי

יום ראשון 15 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
הדרבי המילאנזי הבטיח ולשם שינוי גם קיים. מילאן הנוצצת הגיעה עם שלל כוכביה אך יצאה מאוכזבת אחרי ההפסד שמרחיק אותה מרחק 11 נקודות מאינטר ומהמקום הראשון.

המשחק החל בߧצב גבוה ועדיפות של מילאן על המארחת. בדקה ה-29 הגיע היתרון דווקא מן העבר של הכחולים שחורים: מייקון הרים כדור שהגיע בדיוק לידו של אדריאנו שדחק את הכדור פנימה, המשרוקית נדמה וזה 0:1 לאינטר.

דקותיים למחצית הגיע השני: מונטארי שלח כדור לזלאטן שהוריד לדג'אן סטאנקוביץ' ששלח פצצה לרשת של אביאטי, 0:2 גדול לאינטר. בדקה ה-70 הגיע השער של האדומים-שחורים: יאנקולובסקי מצא את אלכסנדۨ פאטו שבעט חזק והכניע את אביאטי, 1:2 סימנים של קאמבק?
בהחלט! פיליפו אינזאגי שנכנס כמחליף, קיבל כדור מפאטו ושלח רגל אל הכדור שמצא את הרשת, אך השער נפסל בטענת נבדל מוצדקת. בסיום, מילאן מעודדת מהיכולת, אינטר מߔנקודות ומהגדלת היתרון בפסגה.

אינטר: סזאר, מייקון, קיבו, סמואל, סנטון, קמביאסו, זאנטי, מונטארי (מקסוול 88), סטאנקוביץ' (בורדיסו 84), אדריאנו (ויירה 80), איברהימוביץ'.

מילאן: אביאטי, זאמברוטה,Ġמאלדיני, קאלדזה (סנדרוס 77), יאנקולובסקי, פירלו, מאסימו אמברוסיני, בקהאם (אינזאגי 57), סידורף, רונאלדיניו, פאטו.

תמונות: Gettyimages

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק