שמח שהתעקשתי לא לצאת

קובי חסן, כובש שער השיוויון להפועל ר"ג, שיחק 90 דקות עם פציעה אך התעקש להשאר במגרש וכבש שער שיוויון נהדר בתוספת הזמן. גיא לוי: "לא היה פאול במצב של הגול"

יום שישי 03 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

משחק לא רע היה אחה"צ במכתש, כאשר שתי קבוצות עם יומרות לעליה נפגשו. משחק עם קצב טוב, הרבה אירועים ושני שערים מאוחרים חילקו לבסוף את הנקודות בין שתי הקבוצות.

גיא לוי, מאמן הפועל ב"ש שהיה רחוק 2 דקות בלבד מניצחון חוץ חשוב: "לא היה פאול במצב של הגול וחבל. עבדנו על מצבים נייחים אבל החומה נפתחה והכדור נכנס, טעויות זה חלק מהמשחק. חבל לקבל גול כזה בזמן פציעות כי המשחק כבר היה בידינו. היינו צריכים להבקיע את השני בדקות הטובות שלנו ולגמור עיניין. צריך להודות שהיו לנו גם דקות לא טובות, בעיקר בחצי הראשון".

יובל נעים, מאמן הפועל ר"ג: "צריך להגיד את האמת - הפועל ב"ש תפסו אותנו ביום הכי גרוע שלנו השנה. ובנוסף עם כל הפצועים שלנו וגם ההרחקה שפגעה בנו. משחק לא טוב שלנו ולמרות הכל לקחנו נקודה אז אנחנו מרוצים".

קובי חסן, כובש שער השיוויון: "למדתי כמה דברים מאיציק זוהר בתקופה ששיחקתי איתו. התרכזתי בבעיטה וחלמתי שהיא תיכנס ואני שמח שזה נכנס. לא הייתי בטוח שאשחק היום כמעט עד רגע תחילת המשחק בגלל הפציעה שלי. כל המשחק סחבתי רגל אבל התעקשתי לא לצאת מהמשחק ואני שמח שזה השתלם".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק