קרב ענקים - קטנים

הם רק בני 21, ארגנטינאים, וירטואוזים, כובשים בלי הפסקה ומשגעים את כל עולם הכדורגל מדי שבוע. היום (שבת), הם יפגשו לעימות ישיר בכושר שיא

שבת 04 אוקטובר 2008
ליאור מיוחס
הכי טובים שיש? קשה לומר - אחד כבר מושווה למראדונה והשני מתחתן עם הבת שלו.
מזל שהשניים יכולים להשתכר מההצלחה - יש מדינות שזה הדבר היחיד שיגרום להם להשתכר.

ברצלונה תארח הערב (שבת), את אתלטיקו מדריד כשצמד הסופרסטארים מרכזים אליהם את כל תשומת הלב וללא ספק, עיני כל חובבי הכדורגל בעולם, יופנו הערב לקאמפ-נואו.

"אגוארו טוב, אבל מסי הוא הכי טוב. אני לא חושב שהתחרות בין השתיים נותנת מוטיבציה למסי, אני בטוח שהתשוקה לניצחון נותנת לו מספיק מוטיבציה". אמר פפ גוראדיולה, מחמם מנועים, לוחמה פסיכולוגית או מנפח אגו... תחליטו אתם.

יום רביעי האחרון, מחזור ליגת האלופות: כשתיירי הנרי לא פוגע ואטו לא דומה לכלום, הכל נראה שחור. ליונל מסי נכנס לשחק כדורגל ל-23 דקות, הוא כובש צמד במצב של 0:1 לשחטאר דונייצק ובמו רגליו מנצח את המשחק עם גול בדקה ה-93.

סרחיו אגוארו כובש את הראשון בניצחון של אתלטיקו מדריד מול מארסיי ומוכתר כאיש המשחק.

סרחיו אגוארו, או 'קון' אם תרצו, כבש בעונה שעברה 22 שערים ב-40 משחקים בכל המסגרות, 'על הדרך' הוא גם בישל 19 שערים. העונה, ב-11 משחקים בכל המסגרות, הוא כבש 7 ובישל 6 ב-11 משחקים, מספרים מפלצתיים בכל קנה מידה.

לגוראדיולה יש תשובה כיצד להתמודד עם קון: "נצטרך לדעת לאן הוא זז ואיפה הוא משפיע על המשחק, כדי לוודא שהוא יקח חלק קטן ככל האפשר במשחק של אתלטיקו".

בהתחשב בכושר המצוין בו מצויים השניים, בנוסף למספר הכדורים שהוציא ויקטור ואלדז משער ברצלונה העונה, מצפה לנו משחק רווי בשערים ולא פחות חשוב, רווי בפיקנטריה... כי הפיקנטריה מעסיקה אותנו לאורך זמן אורך יותר, ובונה את הציפיה למשחק.

אתלטיקו, שתחסר את פורלאן, מניש, סימאו וצטרידיס, ממוקמת נקודה פחות מברסה שממוקמת חמישית, מרחק 3 נקודות מהמקום הראשון, כך שגם ניתן להוסיף שהמפגש הזה מהווה הזדמנות לעקוף את ברצלונה במקרה של אתלטיקו, והזדמנות לכבוש את המקום הראשון לברסה.

מה שבטוח, משעמם לא יהיה הלילה ב-23:00 שעון ישראל בקאמפ - נואו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק