אבוני הופמן חתמה ברמהש

הופמן, 1.89 מ', שחקנית אינדיאנה פיבר מה-WNBA נבחרה לאחרונה לשחקנית המשתפרת של העונה. כצפוי, רמה"ש הודחה בסיבוב הראשון של מוקדמות היורוקאפ

שבת 04 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

 אבוני הופמן, הידועה בכינויה "ביג דוג", תשחק העונה באלקטרה רמת השרון. הופמן, 1.89, בת 26, תחליף את טאשה המפרי, שעברה אורתוסקופיה בעקבות פציעה מתמשכת בברכה השמאלית.

הופמן, שחקנית אינדיאנה פיבר מה-WNBA נבחרה לאחרונה לשחקנית המשתפרת של העונה. זאת לאחר שהשנה הפכה לשחקנית חמישייה בקבוצה, והשיגה ממוצעים של 10 נקודות ו- 8 ריבאונד.

הופמן היא שחקנית פנים חזקה ומאסיבית, ועם זאת קלעית עם יד רכה מכל טווח, כולל לשלוש. בעונה שעברה שיחקה בפנרבחצ'ה התורכית איתה זכתה באליפות. 

בליל שישי נקבע סופית כי  רמת השרון לא הצליחה לעבור סיבובבמוקדמות היורוקאפ. רמה"ש הפסידה ברומניה, 68:48 לטראגוביסטה והודחה כבר בשלב מוקדמות. ביום חמישי במשחק הראשון בין השתיים, ניצחו הרומניות  47:76. רמה"ש הגיעה למשחק ללא זרות.

 

כידוע, רמת השרון הופיעה למשחק ללא זרות (בשל העובדה כי עונת ה-WNBA עוד לא הסתיימה), עם ארבע שחקניות נבחרת (ליעד סואץ, מירב דורי, נעמי קולודני ואיילת כהן) ובוסמנית אחת לרפואה - אביולה וובארה.

 

 

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק