טעם הניצחון מהו?

ליגת העל: הכח עמידר רמת גן ובני סכנין נפרדו בתיקו 0:0 במשחק חלש במסגרת המחזור החמישי, ושתיהן עדיין ללא ניצחון ליגה העונה

שבת 04 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
הכח עמידר רמת גן ובני סכנין סיימו את משחקן במסגרת המחזור החמישי בליגת העל בתיקו ללא שערים. חניכיו של דודו דהאן קיוו להתאושש משני ההפסדים האחרונים שנחלו, ולרשום ניצחון ראשון העונה מול חניכיו של פרדי דוד, שגם הם טרם ניצחו העונה, אולם שתי הקבוצות לא הצליחו למצוא את השער ויחפשו את ניצחון הבכורה במחזור הבא בעוד שבועיים.

מהלך המשחק
:

כבר בדקה ה-5, מזואה אנסומבו ניסה את מזלו עם בעיטה מרחוק, אך פספס את שערו של באדג'י במעט. 6 דקות לאחר מכן, הזדמנות ראשונה גם מן העבר השני, כאשר ברק בדש נגח כדור חופשי של עידן ויצמן מקרוב החוצה.

בדקה ה-16, בדש רשם החמצה נוספת, כשמתוך תיבת החמש נגח את הכדור החוצה. גם סכנין היתה קרובה לשער יתרון בדקה ה-19, כשאוקוצ'ה סיים התקפה מתפרצת עם בעיטה מכ- 5 מטרים לשער למסגרת, אולם באדג'י היה במקום כדי להציל את קבוצתו מספיגה.

בדקה ה-34, חאמד גנאים פינה את מקומו לחאלד חלאיילה בשורות האורחת, וגם לאחר החילוף סכנין המשיכה לתקוף. על סף השריקה להפסקת המחצית, יחיאל צגאי קיבל כדור נהדר מפושקאוס ושלח את הכדור בסמוך לקורה.

קרלוס סבליוס נכנס לשחק בדקה ה-54, על חשבונו של ברק בדש, וכבר בנגיעה הראשונה שלו בכדור הצליח לאיים על שערו של מאיר כהן אחרי הגבהה של בני חדד לרחבה. 3 דקות לאחר מכן, אסי דומב התרומם לכדור קרן אך נגח אותו החוצה.

בדקה ה-67, עידן וייצמן הבחין כי מאיר כהן יצא משערו וניסה להגביה כדור מחצי מגרש מעליו, אך לא מצא את המסגרת. עד שריקת הסיום לא הגיעו הקבוצות להזדמנויות, וחלקו ביניהן את הנקודה בסיום.

הרכב הכח ר"ג: רוברטו באדג'י, ישראל ראש, אסי דומב, אביב חדד, בני חדד, עידן וייצמן, קאן ג'אמה (אלן בנדר 84'), גל לוי (דידי אונגר 65'), מייקל טאקורה, עומר רפס וברק בדש (קרלוס סבליוס 54').

הרכב סכנין: מאיר כהן, עלי עותמן, יא יא פטי, טל חן, איתן עזריה, מזואה אנסומבו, יניב לוזון (מייקון דוס סנטוס 70'), יחיאל צגאי, חאמד גנאים (חאלד חלאיילה 34'), רוברטס פושקאוס (אושרי גיטא 79') ואובודו אוקוצ'ה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק