האלופה?

עירוני קרית שמונה הצליחה להכניע 0:1 את בית"ר ירושלים משער של עדן בן בסט {44} והבהירה כי למרות התחזיות המוקדמות, ביכולת הנוכחית בית"ר תתקשה מאוד לשמור על תואר האליפות

שבת 04 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

עירוני קרית שמונה אירחה מוקדם יותר הערב {שבת} את בית"ר ירושלים והצליחה לנצח בצדק 0:1 משער של עדן בן בסט בדקה ה-44. בית"ר שסיימה את המחזור האחרון בתיקו 1 ביתי עם מכבי חיפה ספגה הפסד בכורה העונה, אך יותר מאובדן הנקודות רובן עטר צריך לדאוג לגבי היכולת של חניכיו שלא דומים כלל לאלופה של צמד העונות האחרונות.

מחצית ראשונה: מי פה הדאבליסטית?

בדקה ה-9 עמית בן שושן הסתובב בצורה יפה וחלף בקלילות על פני שומרו כשהוא ניצב 16 מטרים מן השער, אך החלוץ הצעיר בעט חזק ולא מדויק כדור שכלל לא היה קרוב למסגרת. 

בדקה ה-15 מיכאל זנדברג בפעולה וירטואוזית עצר את הכדור מן האוויר ותוך כדי חלף על פני שומרו, אך מיד אחר כך בעט ממרחק רב היישר לידיו של דני עמוס. 

בדקה ה-16 סלאח חסארמה מצא במסירה ארוכה פנטסטית את יובל אבידור מצד ימין של הרחבה, אולם החלוץ המהיר התמהמה יתר על המידה ואיפשר לקאלה ביציאה טובה לקלוט את הכדור. 

בדקה ה-18 יובל אבידור פרץ מצוין באגף ימין ושלח מסירת רוחב שחלפה על פני כל הגנת בית"ר, ועומר פרץ מול שער ריק בעט החוצה. 

בדקה ה-24 רן קוז'וק רץ באין מפריע מצד הגנת הדאבליסטית ומצא את עדן בן בסט שממצב של אחד על אחד מול קאלה בעט כדור חלש היישר לידיו של השוער הקרואטי. 

בדקה ה-33 בית"ר הגיעה להזדמנות פנטסטית כשטוטו תמוז ועמית בן שושן ביצעו דאבל פס מהיר על סף הרחבה, ותמוז בעט עם השפיץ לעבר שערו של עמוס אך השוער המוכשר הדף טוב. 

בדקה ה-44 יובל אבידור פרץ באגף שמאל ומצא במסירה טובה את עדן בן בסט, שבקלילות שלח את הכדור לרשת. 0:1 לקרית שמונה

מחצית שנייה: קרית שמונה מנצחת, ובצדק

בדקה ה-54 ברוכיאן שלח בעיטה חופשית חזקה לעבר הפינה השמאלית, אולם עמוס הצליח להדוף. 

בדקה ה-60 ברוכיאן בעט מ-16 מטרים ברגל שמאל, אולם שוב דני עמוס הדף מצוין. 

בדקה ה-64 רובן עטר ערך חילוף כפול. עידן טל החליף את מיכאל זנדברג, ועידן ורד נכנס במקומו של מיכאל זנדברג.

בית"ר אומנם החזיקה במרבית הדקות בכדור, אך לא הצליחה להגיע למצבים מסוכנים ליד שערה של קרית שמונה.

בדקה ה-91 רן קוז'וק הכשיל את עידן טל באגף שמאל. עידן ורן השתלט על הכדור החוזר מההרמה ובעט לעבר השער, אך יניב לביא הרחיק מהקו.

עירוני קרית שמונה: דני עמוס, יניב לביא, סלאח חסארמה, רן קוז'וק, חייר סספדס, עבאס סואן, יעוזה אבובקרי, יובל שבתאי, עומר פרץ, עדן בן בסט, יובל אבידור

בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, יואב זיו, שמעון גרשון, אריק בנאדו, כריסטיאן אלברז, דריו פרננדס, אבירם ברוכיאן, מיכאל זנדברג {עידן טל 64}, משה אוחיון, עמית בן שושן {עידן ורד 64}, טוטו תמוז.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק