אחד הימים המרגשים בחיי

ערב הפרידה לניקולה וויצ'יץ': לצד השיר "תודה" של חיים משה, נפרדה מכבי תל אביב מגדול שחקניה: "בתוך ליבי אני תמיד צהוב". פנאן: "תמיד נאהב אותו". מזרחי: "אדם גדול"

שבת 04 אוקטובר 2008
שלמה חסיד
זהו זה, איך אפשר לסכם כל כך הרבה שנים במדי קבוצה אחת? מסתבר שאפשר לעשות זאת בצורה ספורטיבית ומצויינת, כאשר מכבי תל אביב ערכה משחק פרידה רשמית מגדול שחקניה בעשור האחרון, ניקולה וויצ'יץ', שהגיע במדי קבוצתו החדשה, אולימפיאקוס.

חתן האירוע, ניקולה וויצ'יץ', אמר בהתרגשות גדולה: " בתוך ליבי אני צהוב, אני תמיד אומר את זה. חג שמח לכולם. כאן יש 6 מיליון חברים במדינה המיוחדת הזו.

מנהלה המיתולוגי לשעבר של מכבי תל אביב, מוני פנאן אמר לזכות ניקולה: "כולכם כאן בלב שלי. לניקולה אין הרבה מה להגיד, תמיד נאהב אותו, תמיד אוהבים אותו ורוצים שהוא יחזור אלינו, הביתה."

וויצ'יץ' אמר לאחר הניצחון: "היו בי המון רגשות בתוכי. זהו יום גדול עבורי, מה עוד יש להוסיף? האהבה והיחס שקיבלתי היום היא נהדרת. אני מודה למכבי. זהו אחד הימים המרגשים בחיי. הכדורסל בסופו של דבר ניצח. כרגע אני ביוון, לא יודע אולי אחזור בעתיד."

יו"ר מכבי תל אביב, שמעון מזרחי הודה גם הוא לניקולה: "אתה אדם גדול עם לב רחב וענק. אתה תמיד תהיה שייך למשפחת מכבי תל אביב, אנחנו מודים לך על כלך השנים המרובות.

מאמנה של מכבי תל אביב, אפי בירנבוים החל את האיחולים לקרואטי: "ניקולה וויצ'יץ' שחקן מאוד מאוד מיוחד. הלפרין הוא שחקן מיוחד וצעיר מאוד, והוא משלנו. ניקולה עשה כאן בקבוצה דברים שרק חולמים לעשות. הוא מעולם לא עשה פאול לא במקום, הוא ג'נטלמן מיוחד. כמו שהוא משחק ככה הוא מתנהג."

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק