2 עצורים מבין אוהדי ביתר

המשטרה עצרה שני אוהדים לאחר שבסיום משחק ההפסד, כשאוטובוס בית"ר ירושלים עזב את מתחם האיצטדיון הושלכו מתוך רכבים נוסעים אבנים על האוטובוס וניסו להסיטו מהכביש. שמשות מכוניתו של עבאס סואן נופצו

יום ראשון 05 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

אירוע חמור במיוחד, ממש אלימות וסכנת חיים לאוטובוס השחקנים של בית"ר ירושלים, שחזר ממשחק ההפסד מול עירוני קרית שמונה בדרך לירושלים.

מהנהחת בית"ר נמסר כי: "מועדון בית"ר ירושלים מגנה בכל תוקף את התקרית שאירעה הלילה לאחר המשחק מול קריית שמונה בין שלוש מוכניות של אוהדי הקבוצה לבין אוטובוס המועדון בו היו שחקני הקבוצה. האוהדים מוכרים הן למשטרה והן להנהלה והאירוע דווח למשטרה. הנהלת המועדון מוקיעה כל אלימות מצידם של האוהדים ולא תעבור על כך לסדר היום". 

בתוך כך, אחד האוהדים נעצר היום על ידי אנשי משטרת ישראל. כזכור, שחקנים נתקפו אתמול בפאניקה, כשרכבים של אוהדי הקבוצה, שחזרו וליוו את האוטובוס בדרכו מהצפון, נצמדו אליו, קיללו דרך החלונות הפתוחים את המאמן והשחקנים, השליכו אבנים וניסו להורידו מהכביש לשוליים.  מאוחר יותר נעצר אוהד נוסף.

מתוך האוטובוס כששחקנים נכנסים לפאניקה יצרו קשר עם גורמי ביטחון וניידת משטרה הגיעה
ומלווה את האוטובוס לכיוון ירושלים. 

חלק מהשחקנים נשכבו בפאניקה ובחרדה על ריצפת האוטובוס ורק אחרי דקות ארוכות ארוכות וסוערות נרגע המצב, כשהשחקנים מדווחים בהתרגשות על האירוע המתרחש לבני משפחותיהם.

שחקנה הערבי של קריית-שמונה, עבאס סואן, הופתע לגלות ששמשות מכוניתו נופצו. השחקן הגיש תלונה במשטרה במיידי ובקבוצה ידאגו לשחקן לרכב חלופי. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק