מאיוקה ומלול הורדו לנוער

בושיניסקי, שעייה ונימני הופתעו מהדרישות של השניים לשידרוב מעכשיו של חוזיהם. היום יתברר אם ישחקו בנוער נגד הפועל ת"א. עזרן נותח בבלגיה וסיים את העונה, יבוריאן יחזור בעוד שבועיים

יום חמישי 19 פברואר 2009
אשר גולדברג
 עמונאל מאיוקה ודרור מלול מחוץ לסגל של מכבי ת"א, השניים יחלו להתאמן עם הנוער   בעקבות הדרישה שלהםĦnbsp;לשדרוג בשכר. ראשי מכבי ת"א, בושינסקי, שעייה ונימני קיבלו  בתדהמה את דרישותיהם של דור מלול, הכישרון הצעיר ועמנואל מאיוקה, החלוץ הזאמבי בשלב זה של העונה.

הסוכנים של מלול ומאיוקה דרשו מההנהלה לפתוח את החוזים שלהם ולהשוותĠאותם בהתאם לשכר של שפונגין, שטרית ואחרים , אך המגמה של ההנהלה היא לחכות לסוף העונה ואז לראות מי יחתך מהסגל ומי ימשיך עם הקבוצה. כל שינוי כזה או אחר יצריך גם שינוי בבקרה לתקציבים.

בעקבות הדרישות של השניים לפתוח את החוזה, בשלב זה של העונה, החלۙטו במכבי להטיל על השניים סנקציות ולהוריד אותם לקבוצת הנוער אם לא יחזרו בהם מהדרישה לשדרוג. שני המחליפים של הדרבי האחרון יהיו מחוץ לסגל של הקבוצה הבוגרת ואולי יזכו לשחק בדרבי שני רצוף תוך שבוע, הפעם מול קבוצת הנוער של הפועל.

בנושא אחר, ינۙב עזרן, חלוצה של הקבוצה ישוב היום מבלגיה , לאחר שזה עבר ניתוח אצל הפרופסור מרטנס, החלוץ שלא זכה כמעט לשחק העונה עבר את הניתוח בהצלחה והוא אמור לשוב לאימונים רק בקיץ, לאחר תהליך שיקום שמתוכנן לו בשבועות הקרובים.

פצוע נוסף שעושה סימנים של חזרה הוא איליה יבוראין, ששבר את ידו במשחק גביע הטוטו מול בני יהודה ובקבוצה מעריכים כי החלוץ יחזור לסגל בעוד שבועיים. 

ג'ונתן אסוס, קשרה האחורי של הקבוצה, שלמעשה סיים את דרכו בקבוצה, צפוי לחתום בלבסקי סופיה לפי פירסומים בתקשורת הבולגרית, במכבי ߞמתינים לראות האם המהלך יבשיל, צעד שיסיים סופית את שושלת הצרפתים במכבי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק