הגיע לחגים. ובגדול

הפרשנים וחורשי הרוע קבעו שלותר מתיאוס לא יגיע לחגים ולאוקטובר כמאמן. מתיאוס חוגג בראש הטבלה את כל חגי ישראל. ועטר? באלופה בפירוק. גם מכבי ת"א חייבת פריש מיש

יום שני 06 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
"אלס גוט, אוויס גצייכנט" (הכל בסדר, וראוי לציון), כך ענה לותר מתיאוס לכתב גרמני שאיתו שוחח בסיום משחק הניצחון על מכבי ת"א 0:1. רבים ומכוערים המתינו בפינה לכישלון של מתיאוס. אלו שספרו את הימים שיעלה על המטוס לפרנקפורט ויגיד שלום לארץ הקודש.

עכשיו אלו שכותרותיהם היו חדות וברורות, שסימנו את חודש אוקטובר כחודש שאותו לא יעבור מתיאוס, הם אלו שיאלצו לסבול בחגים סביב שולחן ביתם את האמירה וההוכחה "הטבלה אינה משקרת", מכבי נתניה במקום הראשון.

וייאמר מיד, שמכבי נתניה אינה באיירן מינכן של מתיאוס וגם לא אינטר שלו. אבל בליגה  של "נפילים" נוסח בית"ר ירושלים, מכבי והפועל ת"א, לא צריך יותר. מכבי נתניה פשוט טובה מהאחרות.

ואגב, איזה כייף היה לראות את איתי שכטר משודרג ומשופר, נוסח טיפולו של מתיאוס, תופס לו מקום בסגל הנבחרת הלאומית של דרור קשטן. 

היכן גאידמק?

בית"ר ירושלים הולכת ומאבדת את אהבת הכלל, את האהבה המוכרת מאילת ועד מטולה. היכולת שמגלים בשבועות האחרונים קאלה, גרשון, טל , זיו, תמוז ושאר אלילי איצטידון טדי, מזכירים קבוצה קטנה משנות ה-60. קראו לה "הבירה ירושלים" ששיחקה מספר שנים בליגת המשנה.

כשבית"ר ירושלים גברה בקושי על הכח עמידר רמת-גן וצהלותיו של שמעון גרשון דמו לגול שנפל בברנבאו, הבנתי שתם עידן.

מתברר שראובן עטר אינו קוסם, כי לשלוט בשחקנים שראשם בבורסה המתרסקת או במסעדות פאר, זה קשה וכבד. מעניין מדוע ארקדי גאידמק תקוע אי שם במוסקבה, משאיר את בית"ר ירושלים בלי יד ניהולית מכוונת וקובעת.

מכבי ת"א חייבת לצום

בתאוריה, גם בני-יהודה יכולה לזכות באליפות. כן, רק בתאוריה ובדימיון. במכבי ת"א, בתוך ליגה חלשה שאינה דומה לכלום, ממשיכים מאז חודש יולי למכור לוקשים.

פשוט דוחים את הקץ ממשחק למשחק. אין מי שיקום בתוך המערכת, כולל המאמן רן בן-שמעון בכבודו ובעצמו, ויצעק: "המלך מקרית שלום עירום".

במידה ורן בן-שמעון ימשיך למכור לשניידר קלישאות והזיות, הוא יכנס במהירות לרשימה שכוללת את אלי כהן וניר לוין שבלבלו שם עם שחקני דמה כל חלקה טובה.

רן, כמו בקלפים ,"פריש מיש", עוד לא מאוחר. ביום כיפור מומלץ לכל שחקני מכבי ת"א לצום, אולי זה יעזור.

מרק בכר

לא ברור איך בושלה הדייסה סביב זימונו של ברק בכר לנבחרת ישראל. לא ברור מי עקב מקצועית אחרי מגן עירוני קריית שמונה שיעבור בימים הקרובים ניתוח ברגלו ויושבת לחודשיים.

מי לא ראה שבכר לא מתאמן כבר שבועיים בגלל פציעה וכלל לא שיחק נגד בית"ר ירושלים? מי חימם מרק קר ולא טעים נוסח שמואל קוזוקין, לברק בכר, שנזכר עכשיו כי חיילי צה"ל ראה רק בטלוויזיה? פשוט מביך.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק