שגיתי בבניית הקבוצה

ליגת העל: אלי גוטמן בחשבון נפש אישי לפני יום הכיפורים: "היכולת לא מתאימה. אם היינו בבתים באופ"א, היינו מרוסקים". מזרחי: "כבשנו שער ליגת האלופות". רביבו: "השלוש נק' הכי חשובות"

יום שני 06 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
המון שביעות רצון בשורות מועדון ספורט אשדוד לאחר הניצחון 0:1 הקטן מול הפועל תל אביב, במשחק ההשלמה של המחזור החמישי.  

יוסי מזרחי, המאמן המנצח אמר בסיום: "אפשר לשחרר אוויר. עוד פעם כבשנו שער של ליגת האלופות. הניצחון הגיע לנו. ברוב המשחק שלטנו, המסירה האחרונה לשער הייתה בעייתית, אבל אנחנו נשפר את העניין הזה. שיחקנו דיי בסדר, אני מרוצה מאוד. 

"קיימתי את הבטחתי, כי אנחנו משחקים מאוד אופנסיבי. אני שבע רצון מהתוצאה. אנחנו משלבים מתחילת העונה צעירים, אנחנו נדע לשלב עוד צעירים, כי זו המטרה במקום הראשון שלנו". על הבצורת של מקרייב: "הוא החלוץ הכי טוב בארץ. הוא התחיל את העונה מאוחר מאוד, ושהוא יהיה חד, הוא יהיה מסוכן מאוד". 

לגבי משחקי החוץ הלא טובים של הקבוצה: ""אנחנו צריכים לשחק בחוץ בצורה אחרת. אנחנו נמשיך לחשוב כיצד אנחנו משחקים טוב במשחקי החוץ. אי אפשר לדעת לגבי הפגרה, נלך לצום כעת ואחר כך נחשוב על המשחק הבא".

דוד רביבו, שכבש שער נדיר ביופיו אמר בסיום: "אין ספק שכבשתי שער יפה, הוא שווה שלוש נקודות. פעם ראשונה שאני ממלא סוף סוף אחרי הוראות המאמן. אני שמח שניצחנו, מזל טוב לליאור ראובן שמתחתן היום. צום קל לכל ישראל, אני מבקש סליחה אם פגעתי במישהו.

"דיברתי עם אחי (חיים) אמרתי לו שניסיתי להרחיק והכדור נכנס. הכי חשוב שהכדור באמת נכנס לשער. נקווה מאוד שבשבועיים הבאים נהיה יותר טובים ונחשוב על בני יהודה". 

אלי גוטמן: אני מאוכזב. אם היינו בשלב הבתים היינו מרוסקים. נראנו גרוע במשחק

הצד המאוכזב של ההפסד, אלי גוטמן: "אני מאוכזב, בהחלט מאוכזב. לא שיחקנו בכלל, לא הגענו לשום מצב. רדפנו אחרי הכדור, פערים, אין תנועה בלי כדור, עייפים, כבדים. זה הצ'אנס של השחקנים להוכיח את עצמם, שחקנים צריכים להאבק על ההרכב, ואם הם משחקים כמו שצריך, בעוד שבועיים יש לי בעיה את מי להרכיב, זה נותן עוצמה, סגל רחב, אבל לצערי זה לא בתמונה. 

גוטמן סיכם את מצב הקבוצה: "טופאזוקוב היו טוב, דגאלס גם הוא, באדיר, אלה שנתנו תחת וקרעו את עצמם מול הצרפתים בשבוע שעבר. זה מאכזב אותי שאנחנו קבוצה בינונית. הפועל ת"א זה לא עוד סתם מועדון, הבמה היא כאן על המגרש. התוצאות הפוכות, היכולת לא מתאימה.

"יחזרו ארבעת השחקנים הפצועים, הם שחקני הרכב ראשון. ברגע שהם יחזרו אנחנו נראה הרבה יותר טוב. אנחנו נראים קבוצה מאוד מאוד בינונית. אם היינו עולים לשלב הבתים, היינו מרוסקים. כל השחקנים הצעירים היו גמורים, מרוסקים. אין לנו סגל רחב. יכול להיות ששגיתי בבניית הקבוצה, אני מודע לכך. אם האצבע המאשימה היא כלפיי, אין לי בעייה. יש לנו אוהדים, שכל האוהדים בארץ צריכים ללמוד מאיתנו."

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק