איתי שכטר מועמד לפתוח

קשטן וסיני בוחנים את החלוץ, שעשוי לפתוח במשחק בלוקסמבורג. קשטן: "יש הפתעות, אמרתי לשחקנים שלא יוצאים לטייל בלוכסמבורג". דדי בן דיין פצוע ולא מתאמן

יום שלישי 07 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
 איתי שכטר, חלוץ מכבי נתניה לא הוקפץ במקרה מסגל הנבחרת הצעירה לבוגרת. למאמן דרור קשטן ברור שאי אפשר לתת לכמות גדולה של שחקנים לעלות בהרכב, מבלי שיעלו בקבוצותיהם.

קשטן יודע שבן סהר לא שיחק כלל בפורטסמות' ואילו רוברטו קולאוטי מתייבש על הספסל בגרמניה.

גם עומר גולן אינו הבחירה הראשונה של מאמנו בלוקרן. היחיד שמשחק בקביעות הוא אליניב ברדה, כשבארץ עושה זאת רק איתי שכטר.

קשטן ומשה סיני יבחנו את האופציה של ברדה ושכטר כבר בשני אימוני הסיכום. המאבק על חולצת ההרכב בהתקפה הוא בין שכטר לעומר גולן, שאחד מהם ישחק לצידו של ברדה. קשטן ינסה את החלוצים, כשמאחוריהם ישחקו יוסי בניון וסלים טועמה.

קשטן מזהיר מפני שאננות

דרור קשטן קיים הבוקר מסיבת עיתונאים לקראת המראת הנבחרת ביום שישי לשני המשחקים בשבת בלוכסמבורג וברביעי בלטביה.

המאמן הזהיר את שחקניו מפני שאננות והציע לא לזלזל בלוכסמבורג, שבמחזור הקודם רשמה את אחת ההפתעות הגדולות בשנים האחרונות, כשניצחה בשוויץ 0:1.

דדי בן דיין, המגן השמאלי המצטיין של מכבי נתניה, שמיועד לפתוח ביום שבת, נעדר מהאימון הבוקר בשל מתיחה בירך.

דרור קשטן אמר הבוקר: "הפערים בכדורגל מצטמצמים ויש הפתעות במשחקים. אמרתי לשחקנים לפני האימון שלא יוצאים לטייל בסוף השבוע בלוכסמבורג. הבהרתי להם שמדובר בנבחרת מאוד מאורגנת, ולראייה הניצחון שלהם במשחק האחרון על שוויץ בציריך. בסך הכול אנחנו מתייחסים בשיא הרצינות לשני המשחקים וזה לא יהיה קל. במשחקים כאלה צריך, לפי הקלטות שראיתי לשחק עם הרבה שכל ולראות איך מפצחים את הגנת היריב". 

קשטן הוסיף: "למרות שאנחנו פייבוריטים מדובר בלוכסמבורג שהיא טקטית, מאורגנת ומאוד קשה יהיה מולה. כל ההכנות עכשיו הן ללוכסמבורג ורק לאחר מכן נחשוב על המשחק בריגה מול לטביה".

קשטן גם התייחס לאירוע בו זומן ברק בכר לנבחרת ישראל, אחרי שלא שיחק בקבוצתו, היה פצוע ולא שירת בצבא. קשטן הרגיע ואמר: "הסקנו מסקנות, מודה ועוזב ירוחם. מי שלא עושה לא טועה. היתה תקלה שאנחנו מודים בה, לא מאשימים איש, הכול יתוקן".

יוסי בניון נחת הבוקר עם משפחתו מאנגליה והצטרף לנבחרת שמקיימת עכשיו אימון בוקר ואימון נוסף תקיים הערב. האימון היום יהיה מבחן לכשירותו של הקשר תמיר כהן, הסוחב פציעה ארוכה אבל מתעקש להוכיח שהוא כשיר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק