סטרול, בן דיין וכהן פצועים

הבוקר (רביעי) יקיים דרור קשטן מבחן כשירות לתמיר כהן, דדי בן דיין ואבי סטרול. ביראם כיאל ממשיך לקבל רמזים על כך שיפתח בהרכב על חשבונו של אוחיון. בניון אמור לשחק למרות הפציעה

יום רביעי 08 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
נבחרת ישראל ממשיכה בהכנותיה לקראת שני משחקיה ביום שבת מול לוקסמבורג וביום רביעי מול לטביה. הנבחרת של דרור קשטן, תקיים היום (רביעי) את האימון המסכם בר"ג ולאחר מכן יתפזרו השחקנים אל בתיהם וימריאו ביום שישי בבוקר ללוקסמבורג.

למאמן הלאומי יש לא מעט בעיות, כאשר שלושה משחקניו לא כשירים במאת האחוזים, הבלם של לוקרן הבלגית, אבי סטרול סובל מפציעה בקרסול, שמקשה עליו לרוץ באופן סדיר, המגן של מכבי נתניה, דדי בן דיין סובל ממתיחה בשריר האחורי ואילו תמיר כהן, קשרה של בולטון פצוע בברך, אך מתעקש בכל זאת להוכיח שהוא כשיר.

כל השלושה יצטרכו לעבור הבוקר מבחן כשירות שיקבע מי מבניהם יכול להמשיך למסע המשחקים. קשטן יתייעץ הבוקר עם רופא הקבוצה, מרק רוסנובסקי, לפני שיקבל החלטה בנושא שיחרור מי מהשלושה.
 
בד בבד, קשרה האחורי של מכבי חיפה, ביראם כיאל ממשיך להרשים באימונים והיום קיבל האחרון רמזים על כך שהוא אמור לפתוח בהרכב על חשבונו של משה אוחיון, קשרה של בית"ר ירושלים. 

יוסי בניון נחת הבוקר בארץ וקיבל מנוחה מאימון הערב שערכה הנבחרת, למרות שהליגיונר סובל משטפי דם בקרסול, כוכבה של ליברפול הבטיח לראשי הנבחרת שיהיה כשיר לשני המשחקים.  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק