9

ניצחון נוסף לאוואט ומיורקה

אחרי שאמש ניצחה יריבתה לתחתית בקאמפ נואו, מאיורקה גברה העӨב על סנטאנדר והשיגה לראשונה העונה ניצחון שני ברציפות - רשת נקייה לאוואט. ניצחונות גם לאוסאסונה ומלאגה, רק תיקו לולנסיה

יום ראשון 22 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

כמיטב המסורת מדי שבוע בספרד, עוד משחק מטורף - הפעם בין דפור לולנסיה. מיורקה לעומת זאת, ממשיכה במומנטום החיובי בו היא נמצאת בתקופה האחרונה ובעצם, מאז הגעתו של דודו אוואט. הערב השיגה הקבוצה לראשונה העונה, ניצחון שני ברציפות. מיורקה מסיימת כעת חמישה משחקים מוצלחים ביותר בהם רשמה הפסד אחד, תוצאת תיקו ושלושה ניצחונות, לשם המחשה, בין החודשים אוגוסט ודצמבר - הקבוצה ניצחה רק שלושה משחקים.

אזור הליגה הספרדית

לה קורוניה - ולנסיה 1:1

ולנסיה ממשיכה לדשדש במקום החמישי, הצמרת בורחת ומרכז הטבלה מתקרב. הערב התקיים עוד אחד מהמשחקים המשוגעים שנראים בספרד. לא פחות מ-9 כרטיסים הונפו במשחק, 8 לצד של האורחים. העטלפים עלו ליתרון בדקה ה-24 משער של החלוץ Ӕבלתי ניתן לעצירה, דויד וייה. הספרדי חגג אך השופט לא השתתף בחגיגה והרחיקו בהמשך המשחק בכרטיס צהוב שני. עשר דקות לסיום הצליחו המארחים לנצל את היתרון המספרי לשער כשאדריאן פיסקו מצא את הרשת והוציא נקודה מהמפגש עם אכזבת הۢונה בספרד.

מיורקה - ראסינג סנטאנדר 0:1

אחרי שלא הפסיד במפגש מול האקסית מלה קורוניה, הערב ניצח דודו אוואט עם קבוצתו את האקסית סנטאנדר, בה החל השוער הישראלי את הקריירה האירופית שלו. מיורקה שלטה במרבית שלבי המשחק, כ۩ראסינג משחקת בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-,49 אחרי הרחקה של אזקייל גראיי הבלם. מיורקה הצליחה להביא את יתרונה לידי ביטוי רק בדקה ה-88. חוראדו מצא עצמו מול השער אחרי ששוער סנטאנדר הדף את בעיטת ה-11 שלו ונתן את האות לחגיגות הӠיצחון שלמרבה האכזבה, משאיר את הקבוצה מתחת לקו האדום, עקב ניצחונה של אוסאסונה על האחרונה - נומנסיה.

אוסאסונה - נומנסיה 0:2

אוסאסונה ניצחה בקרב תחתית חשוב את האחרונה בטבלה, נומאנסיה. למאחרים כבשߕ פלאסיל אחרי שתי דקות ומרגליו של מאסוד בדקה ה-30. לאוסאסונה 24 נק', כמו גם למיורקה, אך יחס שערים עדיף בהרבה (5-), לעומת מיורקה (16-).

ויאדוליד - מלאגה 3:1

מלאגה עשתה צעד חשוב לעבר הישארות בחלק העליון של הטבלה כשגברה על ויאדוליד. לוקה העלה את האורחים ליתרון מוקדם ואפונו עשה את ה-2:0 לפני המחצית. פדרו לאון צימק בדקה ה-83, אך נאצ'ו סגר עניין דקותיים לסיום וחתם ניצחון חשוב למלאגה. 


תוצאות נוספות:

חטאפה - אתלטיק בילבאו 1:1 (לחטאפה: רוברטו סולדדו 17', לבילבאו: ליאורנߘה 42')
רקראטיבו הואלבה - אלמריה 1:1 (לרקראטיבו: קמוניאס 59', לאלמריה: נגרדו 73')

תמונות: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק