יהיה יותר קשה בלטביה

מוקדמות אליפות העולם: מאמן הנבחרת, דרור קשטן, מתכונן כבר למשחק הבא ברביעי: "הם נבחרת שרוצה לנצח. כיאל ואלברמן היו מצויינים". גולן: לא חלמנו על השוויון

שבת 11 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

המון לחץ השתחרר בנבחרת ישראל לאחר הניצחון המשכנע 1:3 מול נבחרת לוקסמבורג הידידותית.

מאמן הנבחרת הישראלית, דרור קשטן אמר לאחר המשחק: "אני חושב שבמחצית הראשונה שיחקנו רע מאוד, שיחקנו לידי הנבחרת המארחת. הנעת הכדור לא הייתה נכונה ולא טובה. הדברים באו לידי ביטוי גם ביצירת מצבי הבקעה.

"השינוי היה במחצית השנייה. השחקנים שלנו צימצמו יותר שטחים, הם נכנסו לקו של שחקני היריבה. ברגע שהם קיבלו שם את הכדורים, הצלחנו לפרוץ את ההגנה שלהם. נבחרת לוקסמבורג גם מול יוון ומול שוייץ, מה שמעניין אותה לא לספוג תבוסות. ראינו כמה הם חזרו מהר לעמדות שלהם".  

לקראת לטביה: "אני חושב שאלו נבחרות שונות. יהיה שם מאוד מאוד קשה, הם ביכולת יותר טוב מלוקסמבורג. הם משחקים על מנת לנצח. כיאל ואלברמן שיחקו טוב מאוד היום". 

כובש שער השני לישראל, עומר גולן: "ידענו לקראת מה אנחנו באים. ידענו שמדובר במשחק מאוד מאוד קשה. קיבלנו את היוויון שלא חלמנו עליו, אנחנו נבחרת מספיק חזקה שיודעת לצאת מפיגור. אנחנו שמחים על הניצחון, היה רק משימה ראשונה, יש עוד משימה בלטביה.

"אני מאוד אשמח להמשיך בהרכב. הנבחרת בשבילי היא הכל. דרור יעשה לנו את ההכנה הטובה. במידה וקשטן יחליט אחרת, אני אכבד זאת. כרגע אני שמח על ההחלטה לשחק". 

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק