טועמה סירב למספר 8

מנהל הנבחרת ביקש מקשר סטנדרד ליאז' ללבוש את החולצה עם הספרה 8, אבל טועמה סירב ולבש את מספר 6. שחקן בנבחרת: "טועמה לא ילבש את המספר של אבי נימני". בניון: אם נעפיל למונדיאל נהיה מקום 1 בעולם

יום ראשון 12 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

 בסיום המשחק התעצבנו מספר שחקנים בכירים בנבחרת על חגיגות הריקודים והשמחה של שחקני הנבחרת ובייחוד הצעירים שבהם, לצלילי שירו של אייל גולן "יפה שלי"

מספר שחקנים בנבחרת אמרו: "זו בושה שאחרי משחק חלש שכזה, אנחנו שמחים כאילו ניצחנו את יוון".

לפני המשחק הייתה תקרית מילולית קשה בין מנהל הנבחרת, ישראל שטוצינסקי, לקשר סלים טועמה. מנהל הנבחרת נתן לטועמה את החולצה מספר 8, חולצתו לשעבר של הקפטן אבי נימני, אבל טועמה סירב ללבוש אותה, התעקש ולקח את החולצה מספר 6, כשמספר 8 היה דדי בן דיין.

שחקן מנבחרת ישראל אמר לגבי האירוע של טועמה: "סלים לא רוצה להיות מזוהה עם אבי נימני, כיוון ששיחק במכבי תל אביב וכזכור טועמה יותר מזוהה עם הפועל תל אביב".

בסך הכל כבר היום (ראשון) בבוקר יעברו דרור קשטן ומשה סיני על קלטת המשחק בין לטביה שהפסידה לשוויץ 2:1. לפי דיווחים שקיבל קשטן, יחסרו ללטביה שלושה שחקנים בכירים: ביניהם שחקן הגנה שהורחק נגד שוויץ.

השחקנים יזכו היום ליום חופשי ויקיימו אימון קל בלבד. הטיסה לריגה, בירת לטביה, תהיה רק ביום שני בערב. השחקנים יעברו את חג הסוכות בריגה, בית חב"ד יתרום לנבחרת בסוכה ניידת ואף ספר תורה כדי לחגוג את החג כהלכתו. 

קפטן נבחרת ישראל, יוסי בניון: "אם ישראל תעפיל למונדיאל, אז אנחנו נהיה בדירוג פיפ"א מקום ראשון בעולם. וזה רק מראה לכם מה שווה דירוג פיפ"א". 

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק