אנחנו טובים מהאיטלקים

שחקני הנבחרת הצעירה שבו לישראל מלאי אופטימיות. המאמן מוטי איווניר: "יש הרגשה של פספוס כי יכולנו להבקיע שער או שניים" הציטוט בכותרת שייך לטל בן חיים. איווניר פרסם את הסגל לקראת הגומלין

יום ראשון 12 אוקטובר 2008
שלמה חסיד
הנבחרת הצעירה שבה היום מאיטליה לאחר התיקו 0:0 אתמול בין איטליה לישראל במסגרת מוקדמות היורו עד גיל 21. לקראת הגומלין ביום רביעי בבלומפילד, היו בנבחרת מלאים באופטימיות.

המאמן מוטי איווניר אמר עם הנחיתה: "יש הרגשה של פספוס, כי אם היינו לוחצים יותר, יכולנו  להבקיע שער או שניים. בכל מקרה, יש סיבה אופטימיות". החלוץ, טל בן חיים, היה בוטה יותר: "אנחנו טובים יותר מהאיטלקים. עם בלומפילד מלא, אנו נשלים את המשימה. נעפיל לאליפות אירופה וגם נצליח בה, כי יש לנו נבחרת פנטסטית".

הקשר, ביברס נאתכו: "כבר עכשיו עשינו תוצאה נהדרת, אבל אצלינו לא חוגגים. אין לי ספק שעם בלומפילד מלא  אנו מסוגלים לעשות את זה, ואז זו תהיה התעלות גדולה מאוד".

בנבחרת אין כל זעם על מאמן הנבחרת הלאומית, דרור קשטן, שלא שיחרר  שחקנים מהבוגרת לצעירה. גורם בנבחרת אמר: "לקשטן שמורה הזכות לשתף איזה שחקנים שהוא רוצה. אנחנו לא נתערב ולא נפריע לו במשימה שלו".

איווניר פירסם את הסגל לקראת הגומלין

בנבחרת האולימפית מתכוננים היטב והנה לפני תחילת חג הסוכות, פרסם מוטי איווניר, מאמן הנבחרת את הסגל לקראת משחק הגומלין. 

שוערים:

אוהד לויטה (הפועל כפ"ס), איתמר ניצן (מכבי הרצליה).

הגנה:
ליאור ג'אן (מכבי ת"א), שי מימון (מכבי חיפה), עמרי קנדה (הפועל ת"א), אוראל דגני (מכבי נתניה), רחמים צ'קול (מ.ס. אשדוד), אושרי רואש (הפועל חיפה), שמואל קוזוקין (בית"ר ירושלים).
 
קישור:
שרן ייני (מכבי ת"א), ליאור רפאלוב (מכבי חיפה), אביחי ידין (הפועל ת"א), ביברס נאתכו (הפועל ת"א), אלמוג כהן (מכבי נתניה), גיא אסולין (ברצלונה).
 
התקפה:
יובל אבידור (הפועל קרית שמונה), עומר פרץ (הפועל קרית שמונה), טוטו תמוז (בית"ר ירושלים), שמעון אבוחצירה (הפועל פ"ת), טל בן חיים (מכבי פ"ת).

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק