300 מיליון לישט לרכש

קאקה ובופון לסיטי? המיליארדר שייח מנסור בן-זאייד, ישקיע מינימום של 100 מיליון ליש"ט בשנה לרכש שחקנים, למשך 3 השנים הקרובות

יום ראשון 12 אוקטובר 2008
ליאור מיוחס

למעלה מ-100 מיליון פאונד יוקצו לרכש שחקנים בלבד, מדי עונה, למשך 2 השנים הקרובות במנצ'סטר סיטי, כך מפרסם היום הדיילי מירור האנגלי.

בשנת 2001 עבר זינדין זידאן מיובנטוס לריאל מדריד תמורת 67 מיליון יורו, סכום השיא של ההעברות בכדורגל העולמי, כעת ברור שהשיא יישבר בקרוב על ידי קבוצת הרוכשים מאבו-דאבי.

כמעט מדי יוצאים אמצעי התקשורת באירופה עם שם חדש המועמד להגיע לסיטי  וסכום חדש שמרעיד ארנקים. בכל הזדמנות דואגת 'קבוצת אבו-דאבי' לאשרר את השמועות ובכל הזדמנות משמיעים הצהרות כמו: "אין שחקן שאינו בהישג-יד", "כסף הוא לא פקטור" ו-"רונאלדו בסיטי? למה לא?".

קאקה ובופון לסיטי? אולי הנרי?

עפ"י  פירסומים באירופה, השמות החדשים בהן הקבוצה מעוניינת הם ג'יאנלואיג'י בופון, שוער יובנטוס, וקאקה ממילאן. השמועות מדברות על סכום של 60 מיליון יורו עבור קאקה ו-35 -40 מיליון עבור בופון.

שם אחר הוא תיירי הנרי, שכזכור שיחק כבר באנגליה במדי ארסנל. הבעלים התבטא בימים האחרונים בנושא ואמר שהוא בודק את האפשרות להביא את הפנומן הצרפתי.

כנראה שבחלון ההעברות בינואר השליטה הבלעדית תהיה של הסיטי.
בטווח הקצר, המטרה של הסיטי היא להתברג בליגת האלופות בשנתיים הקרובות ולאחר מכן, להפוך לחברה קבועה בצ'מפיונס אחרי עונת 2012.

כזכור, בסיטי מדובר על הצעה של 135 מיליון פאונד על רונאלדו בינואר, וכן שמות כמו: פרננדו טורס, ססק פברגס, דוד וייה ועוד... חשוב לזכור, הסיטי שברה את שיא ההעברות באנגלית כשרכשה את רוביניו מריאל מדריד תמורת 32.5 מיליון פאונד, כך שכנראה שמאחורי כל הצהרה יש כוונת ביצוע ובטוח שיש יכולת ביצוע.

עריכת תמונה: ליאור מיוחס

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק