פורצים באימון הפועל פת

במהלך האימון נפרצו מספר מכוניות של שחקני הקבוצה. האימון הופסק כשנודע הדבר. בין הנפרצים: המאמן אלי מחפוד. נתלה תקנון משמעת בחדרי ההלבשה, השחקנים יצאו במכתב תגובה נגדי

יום שני 13 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

הרוחות סוערות בהפועל פתח-תקווה ומשבשות מוראלית את ההכנות למשחק בטדי נגד בית"ר ירושלים, עקב תקנון שנתלה חד צדדית בחדר ההלבשה בקיבוץ עינת. ואם תקנון המשמעת לא הספיק, במהלך אימון הבוקר (שני), נפרצו מספר מכוניות של שחקני הקבוצה, כשאחת המכוניות היא של המאמן אלי מחפוד.

במהלך אימון הבוקר הופתעו לגלות שחקני הקבוצה שנפרצו מספר מכוניות שחנו מול מתקן האימונים בקיבוץ עינת. האימון הופסק באותו הרגע והשחקנים מיהרו לגשת אל מכוניותיהם לבדוק שהכל כשורה. דווקא מאמן הקבוצה, אלי מחפוד, גילה לתדהמתו שמכוניתו נפרצה בנוסף לשל מספר שחקנים.

עוד קודם לכן נתלה תקנון משמעת בחדרי ההלבשה של הקבוצה. התקנון מבהיר בין השאר כי שחקן אשר יושעה על-ידי ההנהלה בגין עבירת משמעת, תישלל משכורתו. נקודות נוספות הרגיזו את השחקנים, שסירבו לחתום על המסמך וגיבו את יוסי רוזן הוותיק לכתוב מכתב למנכ"ל, בו הובהר שמדובר במהלך חד צדדי.

אפי צפריר כינס אסיפת חירום ותקף מילולית את רוזן. רק בהתערבותו של הקפטן שביט אלימלך נרגעו הרוחות מעט וסוכם שדיון משותף יתקיים בשבוע הבא, אחרי המשחק מול בית"ר ירושלים. אגב, מסורת משחקי הידידות מול הפועל מחנה-יהודה חודשה. הפועל פתח-תקווה הביסה את שחקני הקבוצה מליגה ב' בתוצאה 0:6.

הנהלות הפועל פתח-תקווה ומכבי פתח-תקווה סיכמו שמחיר כרטיס לדרבי בשבוע הבא ולדרבי בסיבוב השני, יהיה 60 ש"ח למבוגר ו-30 שקלים לילדים וחיילים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק