אנו עוברים למתקפה

מוטי איוניר שחרר את אביחי ידין שנפצע באימון. תמוז תורגל בחוד. איוניר בטוח שישראל תשחק התקפי

יום שני 13 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
 הנבחרת הצעירה סיימה את האימון הראשון בארץ שהיה בר"ג, לקראת המשחק ביום רביעי נגד איטליה. המאמן מוט יאיוניר שחרר את הקשר אביחי ידין, שזומן רק אתמול, אחרי שנפצע בברכו. באימון תורגל חלוץ בית"ר ירושלים, טוטו תמוז, שעשוי לפתוח ביום רביעי בהרכב הראשון.

האימון הערב נערך לאחר יום המנוחה שכלל טיסה מאנקורה לישראל, יממה לאחר התיקו המאופס בין איטליה לישראל. יומיים לפני משחק הגומלין על הכרטיס לאליפות אירופה, נראו השחקנים מתוחים בצפייה למשחק המכריע.

מי שנראה ונשמע נחוש במיוחד הוא מאמן הנבחרת , מוטי איוניר, שיודע שהאיטלקים ינסו לתקוף כדי להשיג את שער החוץ המיוחד. איוניר אמר לפני האימון: "במשחק הקודם התגוננו ושיחקנו על תוצאה. הפעם אנו משנים טקטיקה וישראל עוברת מהגנה להתקפה ואנו עוברים למתקפה על השער האיטלקי. 

"אני מכיר את האיטלקים מצוין וברור לי שהם ישחקו על תוצאה. הם יחפשו שער חוץ ואז מצידם להתגונן ושהמשחק יסתיים ב-1:1. לכן עלינו לתקוף, אבל גם לזכור שלאיטלקים יש שחקני התקפה מצויינים".

ליאור ז'אן, שהיה שותף גם לנבחרת ששיחקה באליפות אירופה הקודמת נשמע נרגש משהו: "כל שחקן רוצה להגיע למעמד הזה. כל שחקן רוצה לשחק מולך אצטדיון מלא במשחק מכריע. ישראל הוכיחה בעבר שהיא יודעת לנצח גם משחקים גדולים ולמי ששכח, גם את צרפת ניצחנו בדרך ליורו".

בהתאחדות לכדורגל משוכנעים שלמשחק ביום רביעי בערב יגיעו 15,000 צופים שימלאו את בלומפילד עד אפס מקום. 
 

לצפייה בתגובות לחצו PLAY מתחת לתמונה 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק