אתלטיקו וליברפול בקלדרון

אופ"א החליטה בעקבות הערעור של אתלטיקו: אתלטיקו תארח את ליברפול בקלדרון. מסתמן שאת טורס, אוהדי אתלטיקו לא יראו שם

יום חמישי 16 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

כנראה שמחאת הנהלת ליברפול בפני אופ"א על העונש, עמידת הרשויות בספרד לצד הקבוצה ומחאת האוהדים במדריד ובליברפול - עשו את שלהן.
אופ"א, שגזרה ביום שני האחרון, עונש של 3 משחקי רדיוס לאתלטיקו מדריד בעקבות התפרעות אוהדיה במשחק הבית מול מארסיי, החליטה הערב (חמישי), עקב ערעור הקבוצה על העונש, שהמשחק יתקיים כמתוכנן במדריד, באיצטדיונה הבייתי של אתלטיקו מדריד.

"אחרי שיקול מיידי של הבקשה, תוך כדי לקיחת האלמנטים הארגוניים והלוגיסטיים בחשבון, הוחלט שלא להעביר את מיקום המפגש בין הקבוצות למגרש אחר. יו"ר ועדת העירעורים החליט להשעות את סנקציות העונש". נאמר בהודעה הרשמית של אופ"א.

כאמור, אופ"א מדגישה שהעונש עדיין עומד בפני הקבוצה, אך ידון מחדש ב-31 באוקטובר, בישיבה מיוחדת של במשרדי אופ"א בניון.

ליברפול בקלדרון - טורס (כנראה) שלא

מהרגע שנודעה לאוהדי אתלטיקו מדריד הבשורה שהקבוצה שובצה באותו הבית בליגת האלופות עם ליברפול, התחילו שם בהכנות לקראת המפגש המרגש עם פרננדו טורס, שבמשך שנים נחשב לאליל וסמל באתלטיקו מדריד.

השבוע התברר לאוהדי אתלטיקו שיתכן שלא יזכו לארח את פרננדו טורס.
טורס נפצע והוחלף בדקה ה-16 במשחק של ספרד מול בלגיה ויחמיץ את המשחקים בשבוע הקרוב ובכללם, את משחק ליגת האלופות, גם התענוג הזה נמנע מאוהדי אתלטיקו.

הדעות חלוקות ביחס לפציעה של טורס: יש הבטוחים שהשחקן לא יחמיץ את המשחק ויש המעריכים שבליברפול עדיין מעדיפים שלא לסכן את השחקן לקראת המפגש מול צ'לסי בליגה.

צילום: רויטרס

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק