לשחרר את המתחזים

בדיוק כפי שקראתי כאן לפני שבועיים, ראשי מכבי תל אביב חייבים לקבל את ההחלטה הנכונה והיא לעשות מהפך בקבוצה. אחרי הכל: מעולם, בשום מסגרת, מכבי תל אביב לא ספגה 7 הפסדים ברציפות

יום שלישי 14 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

מעולם, אבל מעולם, לא היו לקבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב 7 משחקי הפסד ברציפות. לא בשנות ה-20, לא בשנות ה-60, לא ביורוליג, לא בקוראץ' ולא בגביע בנדל.

ראשי מכבי תל אביב הבינו כי אם הם לא יעשו מהפך, בסוף המהפך יגיע אליהם. אני חוזר, אומר וכותב את מה שכתבתי כבר לפני שבועיים:  אין לי ספק, נכון לעכשיו, שבמידה והיו מציבים את מכבי ת"א של עודד קטש מתחילת העונה שעברה, מול זו של אפי בירנבוים הנוכחית למשחק בנוקיה, סל בשניה האחרונה של ביינום או ארויו היה מכריע את המשחק לטובת אוסף השחקנים הכי גרוע של מכבי ת"א ב-40 השנים האחרונות (אם לא מכלילים את האוסף הסהרורי של יעקב אדלר ב-1993).

יכול להיות שהקבוצה של ארויו תתחבר. אין לי ספק שהם יקרעו את מכבי חיפה בליגה ואפילו יפרקו את האלופה, כן, האלופה הפועל חולון.

אבל כמי שעוקב אחרי מכבי ת"א מעונת הכדורסל הראשונה ב-1954, נראה ששמעון, דיוויד וכץ יעשו נכון אם יקראו כבר בימים אלו לטיים אאוט, ויבטלו כבר עכשיו חוזים של מספר "מתחזים" כדי שמכבי ת"א תמשיך להיות הקבוצה של אירופה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק