דומנק יאמן את צרפת עד 2010

זאת החלטת ההתאחדות הצרפתית כדי לא לפגוע בקמפיין הנוכחי. אתמול צרפת פיגרה מול טוניסיה, תיירי הנרי שוב עמד לצד דונמק והפעם כבש צמד פלוס אחד של בנזמה כדי לנצח 3:1

יום שלישי 14 אוקטובר 2008
ליאור מיוחס
20 חברי הועדה בהתאחדות הצרפתית הגיעו לדיון דחוף לגבי מאמן נבחרת צרפת, ריימונד דומנק, והשאלה הגדולה- האם דומנק צריך לסיים את תפקידו?

אך מתוך 21 חברי ועדה ו-20 נוכחים, 19 קולות תמכו בדומנק וההתאחדות הודיעה שהמאמן הצרפתי, שהביא את הטקריקולור לגמר גביע העולם ב-2006, יישאר בתפקיד עד תום חוזהו ב-2010.

צרפת אירחה אתמול (שלישי), את טוניסיה למפגש ידידות בסטאד דה פראנס, בידיעה שיתכן והמשחק ותוצאתו יכריעו את גורלו של מאמן הנבחרת, כפי שכבר נידון בתקשורת מזה זמן רב.
כזכור, לאחר התוצאה המאכזבת במשחק מול רומניה, החליטו ראשי ההתאחדות הצרפתית לקיים ישיבת דירקטוריון בנושא המצב של הנבחרת ומעמדו של דומנק.

דומנק ביצע 3 שינויים בהרכב, לאומת ה-11 שפתחו ב-2:2 מול רומניה, לפחות בהתחלה זה נראה רע: הטוניסאים פתחו טוב ועלו ליתרון משער של עיסאם גי'מה בדקה ה-31, כשרבים מ-60 אלף הצופים הצרפתים באיצטדיון מריעים ליתרון הטוניסאי.
צרפת הגיבה 10 דקות אח"כ כשמי אם לא, תיירי הנרי כובש את השיוויון ומחזיר את הצבע לפנים של דומנק. בדקה ה-49 הנרי השלים את המהפך כשכבש את השני שלו. בנזמה חתם את התוצאה בדקה ה-60, 3:1 לצרפת בסיום. נראה שדומנק יצא מהמשחק עם עוד קצת קרדיט.

צרפת הראתה שיש לה עדיין בעיות בהגנה וההתקפה עוד לא ממש מתפקדת, אמנם היא כבשה שלושה שערים, אבל מול הגנה טוניסאית חלשה.

עושה רושם שאחרי המשחק יש סיבה אחת נוספת להשאיר את המאמן בתפקיד, אך העובדה שהמשחק הבא של צרפת יהיה רק בחודש מרץ, יכולה לשחק לטובתו - ולרעתו של דומנק.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק