כל שחקן רוצה להגיע למכבי

מרקוס בראון, המועמד העיקרי להגיע למכבי אמר ל-TELESPORT: "מכבי מועדון גדול. אשמח להגיע". הנהלת מכבי תל-אביב החליטה להשקיע מיליון וחצי דולר נוספים ברכש. השינויים יצאו לדרך אחרי ציבונה

יום רביעי 15 אוקטובר 2008
שלמה חסיד
בישיבת ההנהלה הלילית של מכבי תל-אביב החליטו הבעלים להוסיף עוד כמיליון וחצי דולר לתקציב הקבוצה על מנת לשדרג אותה לקראת פתיחת העונה. בקבוצה עשו חישוב שהתרת חוזיהם של טרה סימונס וורודני וויט וצירוף 2 שחקנים במקומם עשויה לעלות לקופת המועדון סכום גבוה מעבר לתקציב, אולם הבעלים מבינים כי אין מנוס מלבצע את המהלך, שכן מכבי נראית רע מאוד וכרגע לפחות היא בדךר לעונה גרועה.

המועמד העיקרי להגיע למכבי נכון להיום הוא מרקוס בראון, הגארד של ז'לגיריס קובנה שעשוי לעזוב. בראון אמר ל-TELESPORT: "אני חושב שמכבי מועדון גדול והולך רחוק. כל שחקן קבוצה להגיע למכבי תל-אביב שהוא לפי דעתי אחד המועדונים הגדולים ביבשת וגם השנה יכול להצליח בגדול".

הנוכחים הסכימו שיש לחכות עד אחרי המשחק הראשון ביוורליג מול צינובה זאגרב על מנת ליישם את השינויים הצפויים, כאשר ניצחון על ציבונה עשוי להרגיע את המערכת אך השינויים ייצאו לפועל בכל מקרה. 

במכבי תל-אביב קיימת אכזב מקרלוס ארויו, שמשחקו מוגדר כאנוכי, והמאמן אפי בירנבוים צפוי לשנות את שיטת המשחק כך ששחקנים רבים יותר יבואו לידי ביטוי בקבוצה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק