שוויץ נצמדה לישראל

מוקדמות מונדיאל 2010, בית 2: יוון קיוותה לשמור על המאזן המושלם מול שוויץ, אך נכנעה לה 2:1. השוויצרים צופפו את טבלת הבית, ונמצאים מרחק נקודה בלבד מישראל. במשחק נוסף: לוקסמבורג ומולדובה נפרדו בתיקו 0:0

יום רביעי 15 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

המחזור הרביעי בבית 2 של מוקדמות מונדיאל 2010 נפתח ב-1:1 של ישראל ולטביה, ונמשך עם תיקו 0:0 בין לוקסמבורג למולדובה. במשחק השלישי והמעניין ביותר, יוון, יריבתה הבאה של ישראל, קיוותה לשמור על מאזנה המושלם, אך נכנעה 2:1 לשוויץ ורשמה הפסד ראשון בקמפיין. 

בזכות הניצחון החשוב, השווייצרים חזרו למירוץ על שני המקומות הראשונים בבית, אחרי שהתרחקו מהצמרת בעקבות ההפסד המביך ללוקסמבורג. עתה הם רחוקים מישראל ומהמקום השני בטבלה מרחק נקודה אחת בלבד.

מהלך המשחק:

הנבחרת של אוטמר היצפלד החזיקה יותר בכדור במחצית הראשונה, אולם התקשתה לתרגם את השליטה לשערים. בדקה ה-42, אלכסנדר פריי העלה את שוויץ ליתרון אחרי שדייק מכדור עונשין מ- 11 מטרים, והכניע לראשונה את קונסטאנטינוס חלקיאס ויוון בקמפיין הנוכחי. 

שער השוויון של היוונים עמד באוויר מפתיחת המחצית השניה, והוא הגיע בדקה ה-68, כשאנג'לוס חריסטאס קבע 1:1, אך החזיק מעמד 9 דקות בלבד. בדקה ה-77, בלייס נקופו החזיר את היתרון לשוויצרים וקבע את תוצאת המשחק.

סיום: לוקסמבורג - מולדובה 0:0

במשחק נוסף בבית שהתקיים הערב, לוקסמבורג ומולדובה נפרדו בתיקו 0:0 בקרב נועלות הטבלה. לוקסמבורג לא הצליחה לרשום ניצחון שני בקמפיין, ולעומתה, מולדובה רשמה תיקו ראשון אחרי שלושה הפסדים ונותרה היחידה בבית ללא ניצחון, כשבמאזנה נקודה אחת בלבד.

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק