עשינו שגיאה לא חכמה

דרור קשטן התייחס לשער השוויון שספגה נבחרתו בדקה ה-89, ושמנע ממנו 2 נקודות יקרות מול לטביה: "היינו בשליטה, הנענו את הכדור, ועשינו שגיאה לא חכמה". יוסי בניון: "אחד הרגעים המאכזבים ביותר בקריירה שלי"

יום רביעי 15 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

נבחרת ישראל סיימה את משחקה במסגרת המחזור הרביעי במוקדמות מונדיאל 2010 בתיקו 1:1 מול לטביה, אחרי שספגה שער שוויון בדקה ה-89.

דרור קשטן התייחס לדקות הסיום של המשחק, בהן ספגה נבחרתו את שער השוויון: "היתה לי כוונה לעשות חילוף, אבל הכדור נשאר בשדה המשחק. היינו בשליטה, הנענו את הכדור, ועשינו שגיאה לא חכמה. בפאול לטובתנו, במקום להעביר את הכדור לחצי של היריב, החזרנו אותו אחורה". 

המשחק היה בידיים שלנו, חבל שמטעות אחת איבדנו שתי נקודות יקרות. זה היה המצב היחיד של הלטבים במשחק. היינו טובים יותר, ומשניה אחת של חוסר ריכוז ספגנו שער. אבל אסור לשכוח שיצאנו לשלושה משחקי חוץ רצופים והשגנו בהם 7 נקודות, וזה בסדר".

יוסי בניון הוסיף: "זה אחד הרגעים המאכזבים ביותר בקריירה שלי. חבל, כי עשינו את העבודה והמשחק היה לנו בידיים. באנו למשחק חוץ לא קל, שיחקנו טוב. זה חוסר תשומת לב, הגענו לדקה ה-90, במקום ללכת לקרן ולהעביר את הזמן, יצאנו קדימה כאילו אנחנו חייבים לתת עוד גול. גם לא היה חסר הרבה שהקורה של ברדה הייתה נכנסת".

הקפטן שיתף בתחושות מחדר ההלבשה: "עכשיו כולם עם הראש למטה. דיברנו על מה אפשר לשפר, אבל בסופו של דבר זה חלק מהכדורגל ועכשיו צריך להפיק לקחים ולהגיע מוכנים ליוון".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק