משחק של טעויות

יוסי בניון היה היחיד ששיחק חכם, ההגנה הייתה בסדר עד הדקה האחרונה. התיקו הזה חסך מאיתנו זחיחות, ושוב הוכח ששערים נובעים בעיקר מטעויות. מאמן מכבי פתח תקווה, גיא עזורי, מסכם ערב לא משמח לנבחרת ישראל

יום רביעי 15 אוקטובר 2008
גיא עזורי
  זה היה בידיים שלנו וברח באוויר. זו אכזבה קשה מהתוצאה כי המשחק היה בשליטה מוחלטת של נבחרת ישראל,  ולספוג שער מהתקפה אחת רצינית, זה מאכזב. אבל אני אומר לקשטן והשחקנים: אסור להוריד את הראש, אפשר להגיע למונדיאל, גם דרך משחקי ההצלבה.

הכל קרה  בגלל חוסר ריכוז של שניות והחלטה אחת לא נכונה. גם מצידנו וגם מצד הלטבים. זה הכדורגל וזה קורה בכל משחק ובכל רמה. הכדור היה חופשי לזכות ישראל, במקום להיבעט קדימה, הוא נמסר לאחור ומשם החל הכל. ההחלטה הלא נכונה גרמה לשיוויון.

צריך לזכור - בלי טעויות כל המשחקים בעולם היו מסתיימים ב-0:0. החזקנו את הלטבים על כמעט אפס  מצבים ליד השער. זה לא היה משחק גדול של ישראל, אבל ראו שישראל משחקת כדורגל טוב יותר מלטביה לאורך רוב דקות המשחק. לטביה לא מצאה את עצמה ולא היו לה מהלכים ברורים, פרט של ההגנה שלא עמדה נכון.

הבלמים שלנו, טל בן חיים ודקל קינן, היו קו אחרון ולא נתנו ללטבים להגיע לשום מצב, עד לדקה האחרונה.  

בכדורגל כל השערים מגיעים, כמו שכבר אמרתי, מטעויות. מי שידע לנצל טעות כזו בצורה גאונית היה יוסי בניון. ראינו את השער שלו שנכבש מתוך נחישות ושליטה בנעשה במגרש. בעיטה שנבלמת, כדור תקוע ובניון בפשטות ובגאוניות שם את הגול שהיה יכול להקפיץ אותנו עד לשמיים.

 בניון היה דומיננטי, עשה את מה שצריך ואפשר להצביע עליו כיחיד שהמהלכים שלו היו טבעיים. מהלכים של שחקן כדורגל, כשהאחרים לידו היו פחות נלהבים. הם נראו כפחות מתמצאים במרחב והתנועה שלהם לא הייתה קיימת.

עכשיו יש כמעט חצי שנה עד חודש מרץ להתכונן ליוון. ברור שאם היינו מנצחים לא היה גבול לאמירות השונות על הכנת כרטיסים לדרום אפריקה. גם נגד יוון יהיה משחק של טעויות. נקווה שאז נטעה פחות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק