איווניר בונה נבחרת חדשה

בדצמבר צפויה להתקבל החלטה באופ"א, האם ישראל תארח את יורו 2011. אם נזכה בכבוד, החניכים של איווניר יהיו חסרי תעסוקה בשנים הקרובות. ג'אן, רפאלוב, לויטה, אבו חצירה וקנדה סיימו דרכם בנבחרת

יום חמישי 16 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

  במהלך חודש דצמבר אמורים באופ"א להחליט על המדינה שתארח את יורו 2011. ישראל ודנמרק הן המועמדות המובילות לקבל את האירוח היוקרתי.

אם ישראל אכן תקבל את הזכות לארח את המשחקים, המשמעות היא שהנבחרת שלנו לא תשתתף בטורניר האירופי המוקדם, ותהיה חסרת תעסוקה בשנים הקרובות.

בחודש דצמבר תתקיים הגרלת המשחקים המוקדמים וייקבעו הבתים הבתים ושיבוץ המשחקים שייצאו לדרך בעוד כחצי שנה, ממש לפני פתיחת יורו 2009 בשבדיה.

הנבחרת הנוכחית סיימה את דרכה ושחקנים רבים שהיו בקמפיין הקודם ובקמפיין הנוכחי של מוקדמות 2009 בשבדיה, אומרים שלום וייאלצו להוכיח את עצמם עבור הנבחרת הבוגרת של דרור קשטן.

בין השחקנים שדרכם בצעירה הסתיימה אתמול נמצאים הקפטן ליאור ג'אן, ליאור רפאלוב, יובל שפונגין, עומרי קנדה, ביברס נאתכו, אוהד לויטה, שמעון אבו חצירה, שירן ייני, יובל אבידור ואלמוג כהן.

הדור החדש, בהנחה שמאור בוזגלו, איתי שכטר, בן סהר ובירם כיאל ימשיכו אצל דרור קשטן, יהיה תחת הנהגתם של גיא אסולין ואייל גולסה.

דור הביניים יהיו ישראל זגורי, עמירן שקלים, אושרי רואש, מוחמד גאדיר וחן עזריאל, אליהם יצטרפו שמות נוספים מנבחרת הנוער של אלי אוחנה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק