הם היו יותר טובים

יעקב ג'ינו השלים עם ההפסד של עירוני נהריה להפועל ירושלים: "הם עשו דברים נכונים ומשחק ההתקפה שלנו היה קטסטרופה". גיא גודס: "כשהיינו בפיגור, צעקתי על השחקנים שיבינו שאנחנו בגמר ואין זמן לוותר"

יום חמישי 16 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
הפועל ירושלים זכתה הערב (חמישי) בגביע ווינר אחרי ניצחון בגמר 70:84 על עירוני נהריה, ועוד לפני שנפתחה רשמית עונת 2008/09 רשמה תואר ראשון.

מאמנה של הפועל ירושלים, גיא גודס, ניסה להסביר את הפתיחה הגרועה של קבוצתו: "היינו מאוד עייפים. פתחנו את המשחק לא טוב. זה התחיל מההתקפה ועבר להגנה. היה בלבול שפגע לשחקנים בבטחון. נהריה פתחו מצוין, אבל השחקנים הוכיחו אופי ובגרות בפיגור של קרוב ל- 20  נקודות. הרוטציה היתה קצרה, וטימי ויובל עשו עבודה פנטסטית למרות שהיינו תשושים". 

"שיחקנו רק עם שבעה שחקנים, היה קשה מאוד ואני שמח שניצחנו בסוף. כשהיינו בפיגור, צעקתי על השחקנים שיבינו שאנחנו בגמר ואין זמן לוותר גם בפיגור גדול. המשחק הוא 40 דקות ואסור לוותר. עשינו עבודה טובה בהגנה, צמצמו את היתרון ואז המשחק נפתח שוב. אנחנו נמשיך לעבוד קשה ולהשתפר, הפצועים יחלימו ויהיה בסדר". 

המאמן המאוכזב של עירוני נהריה, יעקב ג'ינו, החל את דבריו בציניות: "המשחק נמשך 40 דקות היום לצערי", והמשיך ברצינות: "האמת היא שמגיע לירושלים. הם היו הרבה יותר טובים. אצלנו התגלו הרבה מאוד בעיות. הם תקעו אותנו עם משחק ההגנה שלהם. הם עשו דברים נכונים ומשחק ההתקפה שלנו היה קטסטרופה".

"יש לנו עוד המון מה להשתפר לקראת פתיחתה של הליגה בעוד עשרה ימים. אנחנו לא גדולים כמו שהיינו אתמול". המאמן ניסה להסביר את היכולת הלא טובה של הקלעים שלו היום: "התקציב של נהריה זה לא התקציב של מכבי תל אביב, אז זה ברור שכשרביב לא טוב וסביבו עוד כמה שחקנים לא טובים, אנחנו נפסיד".

צילום: חיים צח, מנהלת הליגה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק