קשטן ישנה את שיטת המשחק

במשחקים הידידותיים נגד חוף-השנהב והונגריה יתרגלו קשטן וסיני שיטה ומערך ושיטה חדשים נגד שלושת הבלמים של יוון. לפחות שישה שחקנים ישוחררו מהסגל האחרון

יום שישי 17 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
 חגיגות ההצהרות השחצניות בנושא עליה בטוחה למונדיאל 2010 בדרום אפריקה, של רוב שחקני נבחרת ישראל, נבלמה. מעכשיו, כולם בצוות המקצועי ישננו שוב ושוב את שמה של נבחרת יוון שתגיע לרמת-גן בסוף חודש מרץ 2009.

גורם בהתאחדות לכדורגל מבהיר: "את יוון חובה לנצח. תיקו יהיה רע וכדי לנצח צריך לשחק טוב ולא להיגרר אחרי שחקנים שחוגגים בשירים ומחולות ניצחון על נבחרת כמו לוקסמבורג. המסר על שינוי יועבר בשבוע הבא לדרור קשטן".

אז איך מנצחים את יוון? לנבחרת יוון ההגנה שנחשבת מהטובות באירופה, למרות שספגה באתונה משוויץ שני שערים. מאמן יוון, אוטו רהאגל, משחק בקביעות עם שלושה בלמים והדבר מחייב את דרור קשטן לחשיבה מקצועית מתקדמת יותר מזו שהייתה מול מולדובה, לוקסמבורג ולטביה. 

קשטן וסיני יתרגלו מערך מקצועי שונה נגד נבחרות חוף השנהב והונגריה, ב-2 משחקי הידידות שיהיו ברמת-גן בחודשים נובמבר ופברואר. קשטן מתכוון לשחרר לפחות שישה שחקנים מהסגל האחרון, שחלקם הפכו לנוסעים במחלקת תיור ושחקנים שהעמיסו על הצוות הרפואי שהיה עסוק מעל הראש בטיפולי החלמה מיותרים.

במידה ודודו אוואט, תמיר כהן, רוברטו קולאוטי, משה אוחיון וסלים טועמה לא ישחקו בקביעות בקבוצותיהם, הם יאבדו את מקומם בסגל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק