מאמן חדש לאלברמן וקולאוטי

אחרי החילופים התמוהים של מאמנה הזמני של בורוסיה מינשנגלדבאך, כריסטיאן ציגה, אתמול מול בוכום (2:2) הודיעה הנהלת הקבוצה כי האנס מאייר חוזר לתפקיד

שבת 18 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

מאמן חדש לקבוצתם של גל אלברמן ורוברטו קולאוטי, בורוסיה מינשנגלדבאך. הקבוצה הודיעה הבוקר כי האנס מאייר בן ה-65, אשר אימן במועדון בין 1999 ל-2003, ישוב לתפקיד ויאמן את המדורגת אחרונה בליגה.

לאחר פגרת משחקי הנבחרות, התכבדו בוכום ובורוסיה מינשנגלדבאך לפתוח אתמול את המחזור בליגת הבונדסליגה הגרמנית. נועלת הטבלה מינשנגדלבאך לא השכילה לשמור על היתרון ואף פיגרה במהלך המשחק, אך למזלה השוותה ולקחה נקודה יקרה בבוכום. למרות זאת, בורוסיה מינשנגלדבאך עדיין נועלת את הטבלה הגרמנית.

רוברטו קולאוטי, שנשאר מחוץ לסגל של המאמן הלאומי דרור קשטן ב-2 המשחקים האחרונים בלוקסמבורג ולטביה, דווקא ישב על הספסל של כריסטיאן ציגה אך לא שותף. גם גל אלברמן איבד את מקומו בהרכב ונשאר על הספסל 90 דקות.

בדקה ה-30, לאחר לחץ כבד של בוכום המקומית, דווקא גלדבאך עלתה ליתרון אחרי מצב נייח. כדור שהוגבה מצא את סטיב גורי לבד והאחרון כבש את שערו הראשון העונה. 10 דקות במחצית השנייה כבשה את בוכום את השיויון שכל-כך הגיע לה, כאשר כריסטוף דברובסקי בעט כדור חזק הישר אל הרשת.

בדקה ה-78,  ביצע מאמנה הזמני של מינשנגלבאך, כריסטיאן ציגה, מספר חילופים תמוהים ובוכום ניצלה זאת והפכה את התוצאה. קולוגלו הטורקי, לאחר מספר החמצות בלתי מחייבות, סוף סוף מצא את הרשת כשנגח לפינה הרחוקה וקבע 1:2. 2 דקות לאחר מכן תומאס קליינה ניצל כדור קרן והשווה את התוצאה, תוצאת הסיום של המשחק, 2:2.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק