לתשומת לבך, שניידר

ליגת העל: אלכס שניידר צפה בשחקניו לראשונה העונה וחזה בבעיה של קבוצתו מקרוב. שחקניו התקשו למצוא את הרשת וסיימו בתיקו מאופס את משחקם מול הכח עמידר רמת גן

שבת 18 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב והכח עמידר רמת גן נפרדו הערב (שבת) בתיקו 0:0, במשחק שפתח את הסיבוב השישי בליגת העל. כשהבעלים, אלכס שניידר צופה בהם לראשונה העונה מיציע הכבוד באיצטדיון 'בלומפילד', הגיעו הצהובים ללא מעט מצבים אך התקשו למצוא את הרשת.

מהלך המשחק:

בדקה ה-4, ישראל ראש ויוסי שבחון התרוממו לכדור גובה וראשיהם התנגשו זה בזה. וקסברגר הורה על עצירת המשחק, והשחקנים קיבלו טיפול רפואי. ראש התאושש ושב לשחק, אולם שבחון חש ברע ורן בן שמעון נאלץ לבצע חילוף כשרודי חדד תפס את מקומו בקישור.

בדקה ה-15, דולי ג'ונסון ניסה להפתיע את רוברט באדג'י עם בעיטה חזקה מכ-20 מטרים, אך הבעיטה שלו לא היתה מדויקת ולא מצאה את המסגרת. 2 דקות לאחר מכן, מטווח צהוב על השער של באדג'י נבלם פעמיים על ידי השוער.

הצהובים המשיכו לאיים על שער האורחים שוב ושוב, אך חוסר הדיוק של יבוריאן וחבריו הותיר את לוח התוצאות מאופס. חניכיו של בן שמעון אף קופחו, אחרי שוקסברגר לא ראה תפיסת חולצה של גל לוי על ליאור ז'אן ברחבה.

בדקה ה-28, וקסברגר הורה על כדור חופשי מכ-18 מטרים לזכותה של הכח אחרי עבירה על ג'ידה. הכדור של אונגר חלף מעל החומה הצהובה, אך נעצר על ידי יבריץ'. הקצב נרגע לקראת סיומה של המחצית הראשונה, ושתי הקבוצות ירדו להפסקה כשעל לוח התוצאות 0:0.

רן בן שמעון ערך חילוף שני עם פתיחת המחצית השניה, כשג'ונתן אסוס נכנס לשחק במקום ליאור ז'אן שנפצע וישראלביץ' עבר לעמדת המגן. בדקה ה-48, יציאה לא טובה של יבריץ' אל מחוץ לרחבה כמעט ועלתה לו ולקבוצתו בספיגת שער, אך ג'ידה הקשית את הכדור החוצה. 

בדקה ה-53, בוזגלו השאיר את חדד לבדו מול באדג'י, אך הקשר בעט לגופו של השוער כשניסה למצוא את הפינה הקרובה במקום להתקדם מעט ולחפש את הרחוקה. בדקה ה-67, התנגשות בין בוזגלו לבאדג'י גרמה לפציעתו של השוער בכתף, שהתאושש אחרי שקיבל טיפול רפואי.

בדקה ה-79, יבוריאן החמיץ ממצב שאסור לחלוץ להחמיץ, אחרי שקיבל כדור יפהפה מקמנאן ולבד מול באדג'י בעט מעל השוער. החלוץ שילם על כך מיידית, כשהוחלף ע"י יניב עזרן ששב לשחק אחרי עשרה חודשים בהם היה מושבת.

בדקה ה-86, יאניק קמנאן חדר לרחבה וניסה לאיים על השער, אך מצא רק את הרשת החיצונית. 4 דקות לאחר מכן, ברק בדש קיבל הזדמנות פז להכריע את המשחק, אך ממצב טוב בעט ברישול החוצה. 

בתוספת הזמן למשחק, יבריץ' עוד הספיק להציל את קבוצתו מהפסד, אחרי שזינק לבעיטה אדירה של עידן ויצמן. במקביל, הקהל הצהוב החל בקריאות 'תתפטר' לעברו של מאמן הקבוצה, רן בן שמעון. בסיום - 0:0.


הרכב מכבי ת"א: דרגוסלב יבריץ', יובל שפונגין, אבי יחיאל, משה מישאלוב, ליאור ז'אן (ג'ונתן אסוס 46'), דולי ג'ונסון, יוסי שבחון (רודי חדד 9'), גיז'רמו ישראלביץ', מאור בוזגלו, איליה יבוריאן (יניב עזרן 80') ויאניק קמנאן.

הרכב הכח רמת גן: רוברט באדג'י, ישראל ראש, אביב חדד, איתן טיבי, בני חדד, מייקל טוקורה (ברק בדש 77'), קן ג'אמה, גל לוי (עידן ויצמן 70'), דידי אונגר, איב ג'ידה וקרלוס סבליוס (עומר רפס 83').

שופט המשחק: לירן וקסברגר.
איצטדיון 'בלומפילד', יפו.

צילום: מכבי תל אביב, האתר הרשמי.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק