פישר שוחרר. סימונס ישוחרר

דיור פישר השתחרר מבית החולים, יממה לאחר הניתוח שעבר ואמר: "אולי מישהו חשב שאני מעורב במשהו, שאני לא קשור אליו". אליהו, גיינס ובראון ייענשו. סימונס ישוחרר מהקבוצה

יום שלישי 03 מרץ 2009
שלמה חסיד
דיור פישר, שחקנה של מכבי ת"א שוחרר היום לביתו,  יממה לאחר שהותקף מחוץ למועדון תל אביבי, בשעה 4 לפנות בוקר.

פישר, שנחבל בפניו אמר: "אני לא יודע איך הגעתי למצב הזה, אין לי שום קשר עם אלו שהרביצו לי. יӛול להיות שמישהו חשב שאני מעורב במשהו שאני בכלל לא קשור אליו. אני לא יודע למה מקשרים את השם של אבא שלי. באותן דקות הוא היה בחוץ וקנה לעצמו אוכל. אני רוצה לעזור למכבי בהמשך העונה ואני לא יודע מה יהיה מבחינת הקבוצה".

בחיוך אמר פישר: &qŵot;אומרים לי שעכשיו אני נראה יותר טוב, אבל האמת שעכשיו אני רוצה בסך הכול להחלים".

ליאור אליהו וטרה סימונס, שבילו עם פישר, זומנו לתחנת משטרה אך העידו שהם אינם יודעים דבר על הארוע. לראשי מכבי ת"א התברר כי גם די בראון וצ'ארלס גיינס בילו במועדון וכעת יגיע שלב הענישה.

אליהו, גיינס ודי בראון, צפויים להיקנס בסכום גבוה מאוד לאחר שבילו עד שעת לילה מאוחרת. לגבי סימונס המצב מסובך יותר, מאחר שהוא בילה עד השעות הקטנות של הבוקר וככל הנראה ההחלטה תהיה לשחררו מהקבוצה לאלתר, כשהנושא ייבדק מבחינה משפטית.

לגבי פישר, ברור שהוא ייקנס בסכום גבוה מאוד וכבר עכשיו ברור שהוא לא ימשיך בעונה הבאה, אולם העובדה שהוא נפצע, כמו גם העובדה שהוא אחד השחקנים החשובים בסגל, לא תאפשר את שיחרורו כבר בימים הקרובים.

בכל מקרה פישר לא ישחק̦nbsp;מול אלבה ברלין ובמחזור היורוליג האחרון מול ברצלונה.

פורסם לראשונה בשעה 14:57

צילום: maccabifans.co.il 

תגובות

טלספורט בפייסבוק