נתק בהנהלת הפועל תא

מוני הראל אינו משתף את חבריו, ביניהם שחר בן-עמי ואריה הרשקוביץ', במו"מ הכמעט סגור עם אלי טביב. טביב מכין מהלך לחילופי כל בעלי התפקידים

יום ראשון 19 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

כבר אי אפשר להסתיר את המחלוקת הפנימית בתוך הפועל תל-אביב ובעיקר  את המהלכים העצמיים אשר מוביל הבעלים, מוני הראל. המו"מ החשאי שהוביל הראל לצירופו של אלי טביב, מאחורי גבם וללא ידיעתם של שחר בן-עמי ואריה הרשקוביץ', התקבל בהפתעה ובתדהמה.

גורם בהפועל תל-אביב סיפר: "בהתחלה, מוני הראל הכחיש את סיפור טביב ולכולם היה נח להאמין לו. הם התעלמו ממסדר המעבר של יבואה, דה-סילבה וידין למתחם חודורוב.

כשהפגישות הפכו לגלויות וטביב אישר שהוא יהיה בתום תקופת הצינון בהפועל תל-אביב, כל הנורות האדומות נדלקו ואין שיתוף פעולה חברי כמו בעבר. הרמזים שמגיעים ויש להם ביסוס, הם שטביב יביא איתו את ידידו הקרוב גבי קצרה. קצרה לא ישאיר איש מקבוצת הניהול הנוכחית וזו עובדה".

על השאלה מה קורה עכשיו בפועל בהפועל תל-אביב, הבהיר הגורם מה"אדומים": "ידוע שנעשים ניסיונות לטרפד את המהלך על-ידי גורמים שונים מבית ומבחוץ. כמו שגרמו לפני מספר שנים לג'קי בן-זקן להיות קרוב ולברוח בבושה. הם מאמינים שיצליחו לגרום לאלי טביב שלא להגיע בסופה של העונה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק