אל האל

אנגליה: העולה החדשה ממשיכה לעשות חיל בליגה האנגלית הבכירה לאחר ניצחון חמישי 0:1 קטן מול ווסטהאם של זולה. סטוק סיטי הותירה את טוטנהאם אחרונה. צרפת: לה מאן ניצחה. גרמניה: תיקו בין שאלקה להמבורג

יום ראשון 19 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
 המרענן הרשמי של הפריימר ליג העונה, זוהי האל סיטי, הקבוצה הקטנה שהעפילה לליגה הראשונה, עושה חיל עם עוד ניצחון 0:1 מול ווסטהאם.

בעקבות הניצחון המשכנע ב'קינגסטון קומיונקיישנס', האל סיטי העפילה למקום השלישי בטבלה עם 17 נקודות והפסד בודד אחד. 

הנמרים היו הרבה יותר חדים ומשכנעים במשחק, ואת השער היחיד העניק מיכאל טרנר בדקה ה-51, ומקום שלישי בטבלה. ווסטהאם ניסתה לחזור למשחק, אך נקלעה לקושי בזכות השוער של המארחת, שהיה במקום.

טוטנהאם הוטספר יצאה למשחק חוץ בסטוק סיטי, העולה החדשה שעקפה אותה בטבלה והשיגה ניצחון 1:2 בבית לאחר משחק רבוי אירועים.

השאלה הנשאלת כעת האם ראמוס ישאר בקבוצה, לאחר שרשרת הכישלונות מפתיחת העונה, שדרדרה את קבוצת הצמרת מלונדון ישירות למקום האחרון. בדקה ה-17 בייל הורחק בשורות טוטנהאם לאחר עבירה ברחבה, ובדקה ה-19 היגינטבהאם, הצליח להכניע את גומס בשער טוטנהאם.

6 דקות בלבד החזיק היתרון של סטוק סיטי, עד שדארן בנט השווה את התוצאה, בשער שהיה בנבדל. במחצית השנייה המארחת לחצה ודלאפ כבש את שער הניצחון בדקה ה-53. המתח נשמר, כאשר בדקה ה-77 נפצע צ'ולורקה בשורות התרנגולים, ופונה במצב לא פשוט באלונקה. דווסון שנכנס במקומו הורחק בתוך תוספת הזמן, בזמן שגם פולר משורות המארחת החמיץ פנדל, אך הנקודות נשארו בבית. 

צרפת: לה מאן נותרה בצמרת, אוקזר מאבדת נק', מארסיי במקום ה-2

עוד שלושה משחקים יחתמו את המחזור התשיעי ברביירה הצרפתית. לה מאן, הנחילה עוד הפסד לנאנסי 1:2 בבית. אוקזר איבדה נק' לאחר תיקו ללא שערים מול ראן.

לה מאן, ידעה לפני המשחק כי ניצחון יקנה לה מרחק 3 נק' בלבד מהאלופה הניצחית ליון, זה בהחלט לא תרם למצב רוח, אבל העניק עודף מוטיבציה שתורגם לשערים. החלוץ מחוף השנהב של המארחת, גרבינהו התכבד בשער הראשון בדקה ה-32. במחצית השניי הוהסיף למאך (64) את השני, שקבע את ניצחון.

מארסיי צימצמה משמעותית את ההפרש מהמוליכה, ליון, לאחר שניצחה 1:3 בחוץ את ואלנסיין. קונה (13), בן אפרה (73) וקאבורה (90) כבשו למארסיי, פויול (81) למארחת.

גרמנית: המבורג איבדה נק' מול שאלקה

בקרב הצמרת בליגה הגרמנית, איבדה המוליכה המבורג שתי נקודות לאחר תיקו 1:1 מול שאלקה בקרב צמרת מעניין. 

שאלקה שאיבדה מעט נקודות מפתיחת העונה, בעקבות שרשרת משחקים שהסתיימו בתיקו, ניסתה להפתיע את המוליכה, אבל זה לא הלך היטב כאשר טורצ'ובסקי כבש בדקה ה-29 לרשת של האורחת. היתרון החזיק עד הדקה ה-48 כאשר הוודס השווה וחתם את התוצאה.

תמונות: רויטרס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק