תמוז זרק נעליו וייקנס

טוטו תמוז התעצבן על החילוף, זרק את נעליו בחדר ההלבשה ופלט מילים קשות. היו"ר איציק קורנפיין יעמידו בפני ועדת משמעת. ראובן עטר לא הסתיר את אכזבתו מה- 2:2 הביתי: "יש המון לחץ אצל השחקנים"

יום ראשון 19 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

טוטו תמוז, חלוץ בית"ר ירושלים, צפוי לקבל קנס כספי כבד בוועדת המשמעת של הקבוצה, זאת אחרי שיו"ר הקבוצה איציק קורנפיין, הודיע לו בסיום המשחק כי בעקבות המחאה שלו על החילוף של המאמן ראובן עטר, הוא זרק את נעלי הכדורגל, צעק והביע מחאה כששחקנים צעירים שומעים את הדברים, כמו גם שחקנים אחרים. קורנפיין הודיע על כך לתמוז, שהכחיש כי היה מעורב במהלך שכזה.

בית"ר ירושלים והפועל פתח תקווה סיימו הערב (ראשון) בתיקו 2:2 את משחקן במסגרת המחזור השישי בליגת העל.

המאמן המאוכזב של בית"ר, ראובן עטר, סיכם: "אכזבה גדולה מהמשחק עצמו ומדקות הסיום. למרות שלדעתי לא היינו שווים ניצחון, אבל עם כל הניסיון שלנו, גם ככה אנחנו לא מצליחים לשמור על התוצאה. היו לנו המון עליות וירידות במהלך המשחק. אפשרנו לפתח תקווה להשתלט על המשחק בדקות ארוכות". 

"יש המון לחץ אצל השחקנים, זה בולט בדקות הרעות של הקבוצה וזה מדבק. אם היינו מנצחים זה היה נותן לנו ביטחון. יש לנו עוד הרבה עבודה מבחינה מנטאלית, פסיכולוגית. השחקנים נקלעו למצב לא טוב, וקשה להם להתרומם מזה. יוצאים מזה דרך עבודה קשה. בלי לדבר, רק לעבוד. עם קצת עזרה של מזל, יהיה בסדר".

מאמנה של הפועל פתח תקווה, אלי מחפוד, לא הסתיר את שמחתו בסיום: "הייתי בטוח שייכנס מהמצבים האלו לפחות עוד שער. באמת שהגיע לנו. הפועל פתח תקווה קבוצה טובה וחזקה. המטרות שלנו הן להיות בחלק העליון של הטבלה. הגיעו היום אלפי צופים מפ"ת, וזה רק מוכיח שאנחנו קבוצה חזקה". 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק