גרשון לספסל, בן יוסף יחזור

ארקדי גיידמק זועם, וראובן עטר מתכנן מפגן של שינויים בהרכב. שמעון גרשון יסופסל, כמו גם טוטו תמוז. תומר בן יוסף יחזור נגד אשדוד של יוסי מזרחי.

יום שני 20 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
ארקדי גיידמק זועם ואי אפשר לעצור את כעסו הנשמע מרוסיה, חד וברור. גיידמק תפס אתמול וגם הבוקר את היו"ר איציק קורנפיין ודרש שיוביל מול המאמן ראובן עטר מהלכי שינוי מרחיקי לכת בולטים.

קורנפיין כבר שוחח עם עטר, והבהיר לו את רוח הדברים, שגם בלעדיהם המאמן לא היה עובר לסדר היום אחרי מפגן החולשה והאי יכולת שהופגנה מול אלפי האוהדים בטדי מול הפועל פ"ת.
הבלם שמעון גרשון שמגלה יכולת חלשה, אמור לרדת לספסל המחליפים כבר בשבת בחוץ נגד מ.ס. אשדוד של המאמן יוסי מזרחי.

שחקן בבית"ר ירושלים אמר הבוקר ל-telesport: "ברור לכולם שהפסד באשדוד ליוסי מזרחי, יגרור חגיגה על חשבון ארקדי ועלינו. הפסד בשבת ואפשר יהיה להגיד שלום לתואר האליפות. משהו לא ברור מתוכנן, אין ספק שבקרוב תהיה חגיגה על השחקנים ובצדק".

להרכב אמור לחזור הבלם תומר בן יוסף שחש כבר זמן רב קיפוח מיקצועי. נראה שגם דרק בואטנג יוחלף ע"י משה אוחיון. החלוץ טוטו תמוז שיוצר אווירה לא נוחה באימונים ועל הספסל באופן התנהגותו ושפת הגוף בכל פעם שהוא מוחלף, יוזמן לברור אצל היו"ר קורנפיין. בקבוצה טוענים כי ראובן עטר, חש לא בנוח, בגין חוסר הלחימה של השחקנים, בניגוד למה שחשב שהשחקנים יעשו עבורו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק