לגוטמן אין תקציב לוידאו

מנהלי הפועל ת"א החליטו שאין די תקציב לוידאו של אלי גוטמן ופיטרו את עורך הוידיאו, התפקיד הועבר לרון ציבלין שיכין וידיאו קצר וממוקד. טופוזאקוב פצוע, בונדר חולה

יום שני 20 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
 בהפועל ת"א החליטו לקצץ בנושא הוידיאו, עד כה היה לקבוצה עורך וידאו מיקצועי, שהיה מכין למאמן אלי גוטמן סרט וידאו איכותי על היריבה שהוא היה אמור לפגוש בכל שבוע. נכון לרגע זה לא יהיה למאמן סרט מסודר על בני יהודה.

בהנהלת הקבוצה החליטו להוריד הילוך בכל הקשור לנושא הוידאו, למאמן אלי גוטמן, שהורגל לסרטים ממוקדים על היריבה נאמר כי הוא לא יוכל יותר לעבוד עם חברת הפקה חיצונית ומקצועית בעקבות העלות הכספית.

כתוצאה מכך, נושא הוידאו של הכרת היריב ושיטת המשחק תקוצר משמעותית. מי שיקח לידיו את נושא עריכת הוידאו יהיה מאמן הכושר של הקבוצה, רון ציבלין. בנוסף לכך גורמים שונים במועדון הורו לאלי גוטמן להוריד את שעות הצפיה בוידאו ולהשקיע יותר באימון על כר הדשא.


טופוזאקוב פצוע, בונדר חולה

בהפועל ת"א החלו את ההכנות למשחק בשבת מול בני יהודה. הבלם הבולגרי אלין טופוזאקוב גורם לדאגה רבה בצוות המקצועי, אחרי שלא התאמן עקב כאבים, נבדק הבולגרי ע"י רופא הקבוצה וביום רביעי יעבור צילום שיקבע אם מדובר בקרע בשריר הירך. 

בכל מקרה, ואליד באדיר נמצא בהיכון להחלפתו של טופוזאקוב למשחק בשבת מול בני יהודה. המגן הימני דני בונדר שפתח בשבת לראשונה בהרכב מאז הפציעה הקשה אותה עבר, תפס שפעת ונעדר מאימון הבוקר במתחם חודורוב.

אך גם בשורה משמחת אחת לאדומים והיא שובו לאימונים מלאים של הקשר בן לוז שאמור להיות כשיר למשחק בשבת מול בני יהודה וחכות להזדמנות מהספסל.

המאמן אלי גוטמן החליט להתחיל להתמקד יותר בעבודה על הדשא ופחות בחדר הוידאו, שם בילו השחקנים שעות ארוכות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק