מכבי בשיטת משחק חדשה

רן בן-שמעון ישחק עם שלושה קשרים אחוריים, כמו בעונה שעברה אצל ניר לוין. מסתמן שטומאסיץ' ימשיך על הספסל כשגם קמנאן ירד לשם. שניידר יעזוב הלילה

יום שלישי 21 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
ביקורו של אלכס שניידר בישראל מסתיים. הבעלים של מכבי תל-אביב השתתף באירוע משפחתי ויטוס הלילה (בין שלישי לרביעי) לעסקיו. שניידר אישר למכבי תל-אביב לצרף בחלון ההעברות שני שחקנים ישראלים וזר אחד. שני המועמדים הישראליים שעלו הם אושרי רואש מהפועל חיפה ונאור פסר ממכבי פתח-תקווה.

בינתיים בצד המקצועי החליט רן בן-שמעון לשנות את שיטת המשחק ואת המערך כבר לקראת משחק הליגה ביום שני נגד מכבי חיפה בקריית-אליעזר. בן-שמעון יחזור לשיטה של מכבי תל-אביב בסיום העונה שעברה, עם שלושה קשרים אחוריים ושלושה שחקנים בקו הקדמי. מטרת השיטה החדשה היא למנוע מקבוצות היריב להסתגר מאחור, לרכז שחקנים רבים במחצית מגרשם ולצאת להתקפות מתפרצות.

 בקישור האחורי יתופקדו דולי ג'ונסון, ג'ונתן אסוס וג'יזרמו ישראלביץ'. בקו הקדמי ישחקו מאור בוזגלו ורודי חדד באגפים, כשאיליה יבוריאן בחוד. בקו האחורי תמשיך במכבי תל-אביב עם אותם השחקנים. בשער יפתח יבריץ' ושחקני ההגנה יהיו שפונגין, יחיאל, מישאלוב וז'אן. הפרוש הוא שאיגור טומאסיץ' ויאניק קמנאן יהיו על הספסל.

לאלכס שניידר ברור שבמשחק החוץ בחיפה אסור להפסיד, זהו המשחק שמכבי תל-אביב חייבת להוכיח אופי וחיבור.
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק