מעולם לא דאגתי

יורגן קלינסמן, שלא חווה רגעים קלים בבאווריה בתקופה האחרונה, מתחיל סוף סוף קצת לחייך, חניכיו השיגו ניצחון חשוב מול הויולה. החלוץ האגדי הוסיף: "הניצחון היה חשוב בכדי לתת לנו דחיפה למשחקים הבאים"

יום שלישי 21 אוקטובר 2008
אביחי קרבצ'יק

מירוסלאב קלוסה, חלוץ נבחרת גרמניה ובאיירן מינכן העניק למאמנו קצת שקט תעשייתי. החלוץ המחונן כבש במחזור הליגה הקודם את שער הניצחון בדקה ה-86 מול קרלסואה, ואילו במשחק מול פיורנטינה פתח את מסכת השערים שעזרה לקבוצה מדרום גרמניה לחזור למאבק על המקום הראשון.

יורגן קלינסמן, שמקבל גיבוי מלא מההנהלה של באיירן, סיכם את הניצחון החשוב של קבוצתו: "הניצחון היה מאוד חשוב עבורנו בכדי לדחוף את הקבוצה קדימה. ידענו שפיורנטינה היא משוכה קשה והם הוכיחו את זה היום. אנחנו חייבים להמשיך בדרך הזאת למרות שמעולם לא חששתי למצב הקבוצה".

השדים האדומים ממשיכים לכבוש בצרורות, כאשר ווין רוני בכושר כזה אין ספק שמאמנו, אלכס פרגנסון יכול להיות רגוע, השועל הסקוטי הוותיק היה מאושר עם התצוגה של חניכיו וסיכם: "זה היה מדהים, נתנו הופעה מצוינת".

המנג'ר הסקוטי לא הסתיר את התלהבותו מחלוץ הרכש החדש שלו ברבאטוב: "אני שמח שהוא המוציא לפועל שלנו היום, אני מקווה שהכימיה שלו עם רוני תמשיך כך ובמקביל ישפר את המשחק שלו עם טבז".

משחק רב תהפוכות התרחש בבוקרשט, כאשר הקבוצה המקומית כבר הוליכה כבר ביתרון של שני שערים, אך האופי של הצרפתים הכריע את ההתמודדות הרבה בזכות צמד החלוצים, קארים בנזמה ופרד, שכבשו צמד כל אחד. המאמן של ליון, קלאודה פואל סיכם: "הרבה קבוצות היו נשברות מהסיטואציה שהיינו בה, אך ידענו איך לקום מהקרשים לנצח במשחק, אהבתי את האופי של שחקניי".

התותחנים של ארסן ונגר, יצאו למשחק קשה בתורכיה וחזרו ללונדון עם חמישה שערים, המאמן הצרפתי היה גאה בשחקניו: "הגענו למגרש קשה וניסינו להכתיב את קצב המשחק שלנו באווירה עוינת, אני חושב שזה היה משחק טוב כי פנרחבצ'ה נתנו משחק טוב והיו מסוכנים כמונו"..

הגברת הזקנה אומנם לא מנצחת בליגה, אך כאשר היא פוגשת את ריאל מדריד, דברים טובים קורים, בכל שלושת המפגשים האחרונים בהם התארחו הבלאנקוס בטורינו הם נחלו הפסדים.
קלאודיו ראניירי, המאמן המתנדד של יובה סיכם: "היום היינו עם קצת מזל, אבל אני חייב לתת קרדיט לשחקנים בגלל שהם היו ממושמעים והצליחו לעצור את ריאל, זה היה משחק שחלמנו עליו זמן רב".

מהצד השני ברנד שוסטר ניסה לתרץ את ההפסד: "בספרד אנחנו רגילים לפתוח משחקים בצורה טובה אבל הלילה זה היה מסובך. כולם אמרו שיובה לא בתקופה טובה, אבל היום הם הוכיחו שהם מספיק אגרסיבים". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק