רשמית: בקהאם למילאן

אדריאנו גאליאני, סגן הנשיא של מילאן, אישר הבוקר שכוכב נבחרת אנגליה ו-ל.א גלאקסי יצרף למילאן עם פתיחת חלון מועד ההעברות בינואר: "עם בקהאם, רונאלדיניו וקאקה יש לנו קבוצת חלומות"

יום רביעי 22 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
לאחר שצירפה בקיץ את רונאלדיניו מברצלונה, במילאן לא מסתפקים ברכש הברזילאי ויצרפו בינואר לא אחר מאשר את דייויד בקהאם, כוכב נבחרת אנגליה והגלאקסי מה-M.L.S.

בקהאם יצטרף למילאן בינואר, כאשר ייפתח שוב חלון ההעברות באירופה. בינואר ה-MLS יוצאת לפגרה ובקהאם יצטרף לשורות הרוסונרי לפחות עד תום העונה, עם אופציה להארכת חוזהו בקבוצה האיטלקית.

אדריאנו גאליאני, האיש הכל יכול במילאן אישר את הידיעה ואמר לכלי תקשורת באיטליה: "בקהאם רוצה להתאמן ולשחק איתנו ואנחנו רוצים אותו. הוא יגיע בינואר ואנחנו נחתים אותו לפחות עד תום העונה".

גאליאני הודה שהמהלך להבאתו של בקהאם הוא לא בהכרח מקצועי כשאמר: "הכדורגל של היום הוא לא רק טקטיקה ויכולת טכנית. הכדורגל של היום סובב סביב הכסף, ספונסרים ואיצטדיונים מלאים. אף אחד לא יכול לנצח את מילאן כשבסאן סירו גודשים את היציעים 65 אלף איש"

בקהאם עדיין תחת חוזה בגלאקסי, אך גליאני מתכוון להגיע להסכם ולהחתים את הקשר עד תום העונה עם אופציה להארכה. השחקן יוכל לשחק בשורות מילאן בליגה האיטלקית ויהיה זמין גם למשחקי הקבוצה בגביע אופ"א.

לאחרונה הוזכר שמו של בקהאם רבות בתקשורת האנגלית, כשאר חלף על פני אגדות כדורגל כמו בובי צ'רלטון ובובי מור בטבלאת שיאני ההופעות בנבחרת אנגליה. הביקורת כלפי מאמן הנבחרת, פאביו קאפלו שלכאורה מאפשר לשחקן לשחק ואפילו לדקות בודדות, רק בכדי שיכנס לדפי ההיסטוריה כאחד הגדולים בהסטוריה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק